TEL : 22902286 (10 Lines)

سالن نمایشگاهی توسعه شهری، شانگهای، چین

اگر از امروز شانگهای حیرت‌زده شده‌اید، در تور چین به این نمایشگاه رفته و آن را در سال 2020 ببینید. سالن نمایشگاهی توسعه شهری شانگهای، با یک پیاده‌روی کوتاه از موزه خارق‌العاده شانگهای و میدان Renmin در دسترس است. موزه شانگهای نیز مکانی عالی برای بازدید است.

سالن نمایشگاهی توسعه شهری، شانگهای، چین

در مرکز این سالن، یک ماکت فوق‌العاده بزرگ از مرکز شهر شانگهای جای گرفته که کل طبقه را پوشانده است. این ماکت شرایط فعلی شانگهای و توسعه شهری این شهر در آینده را نشان می‌دهد. در کنار این ماکت چند پیاده‌روی مرتفع وجود دارند که کمک می‌کنند بتوانید این ماکت را از زاویه‌های مختلف ببینید. جزئیات این ماکت، خارق‌العاده است و به وضوح برنامه‌ریزی برای آینده شانگهای و چیزی که هم اکنون وجود دارد را نشان می‌دهد. بازدید از این ماکت همچنین یک معرفی خوب برای شانگهای بوده و به گردشگران تور چین یک دید عالی از شانگهای می‌دهد. خود ساختمان این مجموعه نیز بسیار جذاب است و شامل مکانهایی برای نمایشگاه‌های موقت است.

این ساختمان 5 طبقه داشته و غیر از ماکت فوق‌العاده عظیم مجموعه، کلی چیز برای دیدن در آن وجود دارد. این ساختمان با تکنولوژی سطح بالا، شامل نمایشگرهای بزرگ و نمایشگاه‌های تعاملی همراه با افکت‌های صوتی، نوری و تصویری، جنبه‌های مختلف برنامه‌ریزی شهری شانگهای را به تصویر در می‌آورد. نمایشگاه‌های این مجموعه پر جزئیات بوده و اطلاعات بسیاری را از این که برنامه‌ریزان آینده، شانگهای را چگونه می‌بینند در اختیار گردشگران تور چین قرار می‌دهد. این شهر فوق‌العاده بزرگ همیشه همه چیز را با کمی تفاوت نسبت به بقیه انجام داده است و در این موضوع نیز از بقیه شهرها کمی جلوتر است.

در ورودی مجموعه یک مدل کوچک از شانگهای وجود دارد که نباید آن را با برادر بزرگترش که در طبقه بالا قرار گرفته است اشتباه بگیرید. در زیرزمین مجموعه مغازه‌ها، چایخانه‌ها و رستوران‌ها قرار گرفته‌اند که به سبک خیابان‌های دهه 30 شانگهای بازسازی شده‌اند. طبقات دیگر محل نمایشگاه‌ها است، این که برنامه‌ریزان شهری، آینده این شهر را چگونه می‌بینند: توسعه فرودگاه شانگهای، بندر شهر، وسایل حمل و نقل عمومی شامل قطارهای مغناطیسی (Maglev)، مترو و قطار زمینی که قرار است چهره شهر را تغییر دهند، سبز کردن شهر، فعالیت‌های تفریحی، مدیریت راه‌های آبی شهر و دیگر جنبه‌های شهر. در نیم طبقه این ساختمان عکس‌هایی از زمان‌های مستعمراتی و معاصر شانگهای وجود دارد که نشان می‌دهند این شهر چگونه در زمان کوتاهی چنان پیشرفتی داشته است. یک کافه و گالری هنری در طبقه پنجم قرار گرفته است.

توسعه شهری یک موضوع داغ و مهم در تمام جهان است و در هر کشوری، ساکنان شهرها در مورد این موضع نگران هستند. داشتن نیم نگاهی به حال و آینده شانگهای در تور چین یک غذای فکری عالی برای شما ایجاد می‌کند. این بازدید همچنین یک تفریح عالی بوده و یک دید کلی نسبت به این شهر خاص چین به شما ارائه می‌دهد.

آدرس
چین، شانگهای، ایستگاه مترو میدان مردم
تماس
00862163184477
گالری تصاویر اخبار و مقالات مرتبط با "سالن نمایشگاهی توسعه شهری، شانگهای، چین"

خارجیان زیادی در شانگهای زندگی می‌کنند؛ شانگهای همچنین شهری بین‌المللی و معروف است و تعداد زیادی از گردشگران تور چین هر سال از این شهر دیدن می‌کنند. برآیند تمام این‌ها باعث شده است شما بتوانید در شانگهای تنوع غذایی فوق‌العاده‌ای را پیدا کنید. در شانگهای غیر از رستوران‌های...

خرید هدیه برای خانم‌ها معمولا کار سختی نیست و اگر اتفاقا علایقشان را بدانید آسان‌تر هم می‌شود. ولی وقتی در تور چین هستید گزینه‌ها بی‌شمارند و انتخاب سخت است. در این مطلب ما چهار تا از بهترین چیزهایی که در چین می‌توانید برای زن خاص زندگیتان (مادر، دختر، همسر یا دوستتان)...

بسیاری از مسافران تور چین دوست دارند سوغاتی و یادگاری از چین با خود بیاورند. به خاطر تنوع خیلی زیاد، خرید کردن در چین گاهی می‌تواند زمان‌بر، گیج‌کننده و خسته‌کننده باشد. این راهنمای خرید، توصیه‌هایی دارد که باعث می‌شوند در چین راحت‌تر خرید کنید.

اگر از جو شهرهای بزرگ و در حال رشد لذت می‌برید چین کشوری است که حتما باید بروید. سرعت شهری شدن را در سریعترین کشور در حال توسعه‌ای که تا حالا بر روی زمین وجود داشته، احساس خواهید کرد. وقتی از میان شهرهای بزرگ چین سفر می‌کنید به یاد داشته باشید که این شهرهای غول‌پیکر، 30 سال...