رستوران چینی آشپزخانه آنیتا، پوکت

آشپزخانه آنیتا (Anita’s Kitchen) در پوکت، یک رستوران خوب چینی است که درست پشت استادیوم بوکس Bangla در پاتونگ قرار گرفته است. این رستوران توسط آشپز باتجربه و متعهدش یعنی آنیتا اداره می‌شود. این رستوران در بین مسافران تور تایلند برای کیفیت بالای غذاهایش و قیمت‌های فوق‌العاده مقرون به صرفه‌اش مشهور شده است. آشپزخانه آنیتا همچنین به عنوان تنها رستوران چینی در پوکت که غذاهای کانتونی سرو می‌کند شناخته می‌شود، چرا که باقی رستوران‌های شهر غذاهای متداول‌تر و البته تندتر سیچوانی را ارائه می‌کنند.

رستوران چینی آشپزخانه آنیتا، پوکت

رستوران به درستی نامگذاری شده است، چرا که آنیتا خودش بیشتر پخت و پزها را انجام می‌دهد. در آشپزخانه آنیتا همه چیز از چای یخی Lychee گرفته تا خمیر برای کلوچه‌های چینی، کاملا در خود رستوران تهیه می‌شوند. او گاهی اوقات خلاقیت‌های منحصر به فرد خودش را به غذاهایی سنتی اضافه می‌کند؛ برای مثال به جای استفاده از آناناس در سس شیرین و ترش، از هلو استفاده می‌کند. او برای تهیه غذاهایش از مواد تازه محلی استفاده می‌کند. اندازه کوچک رستوران تضمین می‌کند کسانی که در تور تایلند خود آن قدر خوش‌شانس بوده‌اند که توانسته‌اند در رستوران صندلی خالی پیدا کنند، نباید زمان زیادی برای غذایشان انتظار بکشند.

رستوران آنیتا بین ساعت 8 تا 9 شب حسابی شلوغ می‌شود. مشتریان رستوران تنها افراد چینی نیستند و رستوران مشتریان مختلفی دارد. کارکنان رستوران و خود آنیتا به خوبی انگلیسی صحبت می‌کنند و به تمام مسافران تور تایلند از سراسر جهان خوشامد می‌گویند. مسافرانی که از انگلیس به پوکت آمده‌اند و به دنبال غذاهای چینی هستند، احتمالا از آشپزخانه آنیتا لذت خواهند برد، چرا که غذاهای کانتونی رستوران به غذاهای رستوران‌های چینی انگلیس نزدیک‌ترند. مسافران دیگر نقاط دنیا نیز به سهم خود از مزه عالی غذاها، محیط ساده و مناسب رستوران و همچنین قیمت‌های عالی لذت خواهند برد.

دیدگاه های مرتبط با رستوران چینی آشپزخانه آنیتا، پوکت

امتیاز دهید:
نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
TEL : 22902286 (10 Line)