رستوران ساحلی چز برنارد، پوکت

رستوران Chez Bernard پوکت که مسافران تور تایلند گاهی آن را با نام رستوران شماره 6 می‌شناسند، یک رستوران بی‌آلایش و ساده است که در ساحل پاتونگ غذاهای تایلندی با حال و هوای فرانسوی ارائه می‌کند. با داشتن میز و صندلی‌های ساده ساحلی که در فضای بیرون و به صورت معمولی رو به دریا چیده شده‌اند، رستوران شماره 6 مکانی ایده‌آل برای لذت بردن از سبک زندگی بی‌دغدغه و راحت پوکت است. این رستوران یک از معدود رستوران‌های پاتونگ است که شما می‌توانید همزمانی که پاهایتان در شن‌ها فرو رفته غذا میل کنید. این رستوران همچنین یکی از قدیمی‌ترین رستوران‌های شهر است.

رستوران ساحلی چز برنارد، پوکت

رستوران چز برنارد برای صبحانه، ناهار و شام باز است و غذاهای تازه دریایی به مسافران تور تایلند ارائه می‌دهد. از این غذاها می‌توان به میگو و ماهی پخته شده در برگ موز اشاره کرد. سراغ غذاهای غربی‌تر که برویم باگت تازه و صبحانه‌های مفصل را می‌بینیم که در میان محبوب‌ترین وعده‌های مشتریان ثابت رستوران قرار دارند. بیشتر آن‌ها فرانسوی‌های مقیم پوکت هستند. نام رستوران از صاحب فرانسوی آن گرفته شده است که هر از گاهی می‌توانید او را داخل رستوران ببینید. قیمت‌ها از حدود 70 بات تا 80 بات برای نودل و تا 250 بات برای استیک‌ها متغیر هستند.

حال و هوای آرامش‌بخش، رستوران چز برنارد پوکت را به مکانی ایده‌آل برای لذت بردن از یک غذای خوشمزه همراه با خانواده در تور تایلند تبدیل می‌کند. بچه‌ها می‌توانند تا آماده شدن غذاها روی شن‌های ساحل بازی کنند. موقیعت ساحلی رستوران فرصتی عالی برای لذت بردن از آفتاب در هنگام غذا خوردن به وجود می‌آورد.

آدرس
پوکت، جاده Thawewong

دیدگاه های مرتبط با رستوران ساحلی چز برنارد، پوکت

امتیاز دهید:
نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
TEL : 22902286 (10 Line)