رستوران خانه خرچنگ، پوکت

رستوران خانه خرچنگ پوکت (The Crab House)، رستورانی با غذاهای دریایی است. این رستوران بزرگترین خرچنگ‌های تایلند را به مشتریانش ارائه می‌دهد و برای مسافران تور تایلند یک تجربه مفرح شکستن پوسته و خوردن یک غذای خوشمزه را فراهم می‌کند. با چهار نوع مختلف از خرچنگ‌های بزرگ، این رستوران یک تجربه همه جانبه از خوردن این غذای دریایی ارائه می‌دهد.

رستوران خانه خرچنگ، پوکت

برای خوردن این غذای لذیذ سس‌های خانگی خوشمزه و ابزارهای لازم در اختیارتان قرار داده می‌شود. برای آن‌هایی که به دنبال یک غذای بی‌دردسر هستند و می‌خواهند مستقیم به گوشت خرچنگ برسند، منوی رستوران گوشت خالص خرچنگ و همچنین دیگر غذاهای دریایی نیز دارد. این رستوران به مسافران تور تایلند غذاهای سالم و خوشمزه‌ای مانند میگو و لابستر هم ارائه می‌دهد.

رستوران خانه خرچنگ، خرچنگ‌های خود را از دریاهای اطراف تایلند یعنی از دریای آندامان و خلیج تایلند تهیه می‌کند، تا مزه عالی و تازگی آن‌ها را برای تمام مسافران تور تایلند تضمین کند. سرآشپزان این رستوران بیشتر از 40 سال تجربه دارند. خرچنگ‌ها و لابسترها در آکواریوم‌های رستوران زنده نگه داشته می‌شوند و هر روز تغذیه می‌شوند تا زمانی که توسط یک مشتری سفارش داده می‌شوند در تازه‌ترین حالت ممکن سرو شوند.

رستوران خانه خرچنگ در جاده Phangmuang بین مال Juncylon و بیمارستان پاتونگ قرار گرفته است، ولی اگر شما در طول بلوار پیاده‌روی کنید نیاز نیست نگران به یاد سپردن آدرس باشید، چرا که خرچنگ نارنجی عظیمی که در سردر رستوران نصب شده آن را از دوردست نمایان می‌کند. شعار رستوران این است: خرچنگ تخصص ماست. اگر در تور تایلند دوست دارید این غذا را امتحان کنید، گزینه بهتری از خانه خرچنگ نخواهید داشت.

وبسایت
thecrabhouse.net

دیدگاه های مرتبط با رستوران خانه خرچنگ، پوکت

امتیاز دهید:
1 دیدگاه

علی حداد3 مهر 1396

مرسی از سایت خوبتون مطالب مفیدی دارین من عاشق پوکت هستم فرهنگ و تمدن اصیل و پر باری و غذاهای لذیذ و خوشمزه ای داره خانه های قشنگ و بی نظیری هم دارن مخصوصا اجناس و کالاهای ارزان مناسبی پیدا میشه پارسال هم با تور لحظه آخر رفتم پوکت خیلی خوب بود

پاسخ به علی حداد
نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
TEL : 22902286 (10 Line)