رستوران تایلندی بان ریم پا، پوکت

خوشبختانه، پوکت رستوران‌های عالی بسیاری دارد. در پوکت لازم نیست نگران کیفیت باشید، مادامی که بخواهید هزینه‌اش را بپردازید. اما برای گذراندن یک شب به یاد ماندنی در تور تایلند و میل کردن یک شام عالی، تنها یک رستوران وجود دارد که تمام معیارها را دارد و آن، رستوران Baan Rim Pa پاتونگ است. دکور شیک، موقعیت خوب، کارکنان و سرآشپز حرفه‌ای، اتمسفر خاص و البته غذاهای بی‌نظیر، بان ریم پا را به گزینه‌ای کم‌رقیب تبدیل کرده‌اند.

رستوران تایلندی بان ریم پا، پوکت

بان ریم پا شمال پاتونگ در ساحل بسیار زیبای Kalim قرار گرفته است. یک سواری 4 دقیقه‌ای از مرکز پاتونگ شما را به این رستوران می‌رساند. این رستوران روی یک صخره کوچک و رو به ساحل قرار گرفته است. Pa در تایلندی به معنی صخره است و در نتیجه نام این رستوران "خانه کنار صخره" معنی می‌دهد. این رستوران زمانی خانه تاسیس‌کننده آن بوده است. با رفتن به این رستوران در تور تایلند، نمایی تماشایی و حیرت‌آور از کل خلیج پاتونگ نصیبتان می‌شود.

در قسمت سمت دریای رستوران، آلاچیق‌های چوبی قرار گرفته‌اند؛ در این جا مسافران تور تایلند می‌توانند از دیدن نمای بهتری از موج‌هایی که در 6 متری زیر پایشان به صخره‌های گرانیتی برخورد می‌کنند لذت ببرند. کف چوبی و نورپردازی نامحسوس، حال و هوایی کلاسیک به محیط داده است. بان ریم پا بدون شک مکانی با کلاس و شیک برای غذا خوردن است، اما خودمانیم، این جا همچنان تایلند است و لازم نیست زیاد به خودتان سخت بگیرید. صدای موج‌های خروشان دریا با ترکیب با نوای پیانویی که در رستوران زده می‌شود، تجربه‌ای فراموش‌نشدنی برایتان به ارمغان خواهد آورد.

یک راه خوب برای شروع ماجراجویی غذایی‌تان در Baan Rim Pa، امتحان کردن پیش غذاهایی مانند مرغ ادویه‌دار ریز ریز شده، ذرت شیرین در پوشش‌های شیرین، میگوی سرخ شده و بادام زمینی پیچیده شده در تخم مرغ و نودل‌های ترد برنج با برگ ریحان سرخ شده است. بعد از آن به سراغ غذای اصلی بروید و غذاهایی مانند خرچنگ سرخ شده با سس چیلی و سیر یا اردک در سس غلیظ کاری را امتحان کنید. ایده پشت رستوران Baan Rim Pa دعوت از مسافران تور تایلند برای تجربه غذاهای سلطنتی تایلند در مکانی شاهانه است. هدفی که تا حدودی از پس آن بر آمده است.

آدرس
پوکت، جاده Prabaramee، شماره 223

دیدگاه های مرتبط با رستوران تایلندی بان ریم پا، پوکت

امتیاز دهید:
نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
TEL : 22902286 (10 Line)