بوفه ناهار در هتل سوفیتل بانکوک

با مواد اولیه‌ای که از نقاط مختلف دنیا تامین می‌شوند، بوفه ناهار در Sofitel Bangkok Sukhumvit یک ضیافت واقعی برای کسانی است که دوست دارند در تور تایلند غذایی عالی و به مقدار نامحدود بخورند. این بوفه چهار ساعته و با سیستم هر چه می‌خواهید بخورید، از ساعت 12 تا 16 هر یکشنبه در سوفیتل بانکوک برگزار می‌شود. این هتل تنها چند دقیقه با ایستگاه‌های نانا و Asoke قطار هوایی فاصله دارد. اگر می‌خواهید در تور بانکوک چیزی متفاوت را تجربه کنید دل دل نکنید و یک میز در این رستوران رزرو کنید و آن نوع منوهایی را تجربه کنید که حتی حسادت برندگان بخت‌آزمایی را بر می‌انگیزد.

بوفه ناهار در هتل سوفیتل بانکوک

بوفه در رستوران Voila هتل برگزار می‌شود که حال و هوایی کلاسیک و معاصر دارد و مانند بقیه هتل است. در هنگام ناهار گروهی از نوازندگان جاز در لابی هتل روی صحنه می‌آیند و با آهنگ‌های آرامشان یک موسیقی پس‌زمینه عالی برای لذت بردن از ناهار ایجاد می‌کنند. به خاطر فراوانی غذاها و تنوع بی‌نظیرشان، اگر صادقانه بگوییم امتحان کردن تمامشان غیر ممکن است. یک بخش هم به غذاهای تایلندی اختصاص یافته است؛ در این جا فرصت می‌کنید در تور تایلند خود از گستره متنوعی از غذاهای تایلندی لذت ببرید. چیزی که برای بوفه ناهار یکشنبه‌ها جدید است آماده‌سازی در لحظه‌ی جگر غاز، فیله سالمون، لابستر، استیک و مجموعه‌ای از کباب‌ها است.

اگر این‌ها تا اینجا برایتان کافی نبودند می‌توانید یک آشپز اختصاصی سوشی را پیدا کنید که برای مسافران تور تایلند ساشیمی و سوشی آماده می‌کند. یک سرآشپز دیگر هم اردک چینی و دیم سام برای مهمانان تهیه می‌کند. در طرف دیگر رستوران یک اتاق پنیر و یک اجاق پخت پیتزا قرار دارد. با این اوصاف راحت می‌توان گفت که انتخاب‌هایتان در این بوفه سرگیجه‌آور است.

این بوفه دو نوع سیستم پرداخت دارد: بوفه ناهار یکشنبه با نوشیدنی‌های ساده 2250 بات و با گزینه نامحدود انواع نوشیدنی‌ها 3200 بات هزینه خواهد داشت. شاید قیمتش در نظر بعضی از مسافران تور تایلند زیاد بیاید، اما کجای بانکوک می‌توانید چنین ضیافت شاهانه‌ای را پیدا کنید؟ این قیمتی است که بابت چنین میزبانی نادری می‌پردازید، هزینه‌ای که واقعا ارزشش را دارد. کارکنان سوفیتل فوق‌العاده فعال هستند و لیوان‌ها پر می‌شوند و ظرف‌ها جمع می‌شوند، بدون این که شما متوجه شوید. در آن سو بقیه کارکنان به طور مداوم بوفه را بررسی می‌کنند و با خالی شدن محفظه‌ها غذاهای تازه بیشتری را جایگزین می‌کنند.

و البته هنوز تمام نشده است. بعد از لذت بردن از غذای اصلی نوبت به بخش دسر می‌رسد. فواره شکلات آب شده همراه با انواع میوه‌ها و مارشملو، مفرح است اما احتمالا نمی‌توانید در مقابل بستنی‌های خانگی بوفه مقاومت کنید. در این جا می‌توانید از مزه‌های تمشک، شکلات، قهوه و مزه متفاوت و جدید علف لیمو لذت ببرید. چیزی که در ارائه دسرها رعایت شده مقدار کم در هر ظرف است، به این صورت شما می‌توانید تعداد بیشتری از آنها را امتحان کنید.

زمان‌بندی بوفه از بوفه‌های دیگر در شهر کمی دیرتر است. بوفه از ظهر شروع شده و تا ساعت 4 بعدازظهر ادامه دارد. البته رفت و آمد در بانکوک ساعت 11 صبح یکشنبه کمی سخت است، پس این تغییر کوچک به نفعتان خواهد بود. هیچ گزینه بهتری در تور تایلند برای گذراندن یک ظهر به یاد ماندنی در بانکوک همراه با عزیزانتان غیر از محیط لوکس بوفه ناهار هتل سوفیتل پیدا نخواهید کرد. غذا خوردن در این رستوران به احتمال زیاد یکی از بخش‌های دلچسب سفرتان خواهد بود.

دیدگاه های مرتبط با بوفه ناهار در هتل سوفیتل بانکوک

امتیاز دهید:
نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
TEL : 22902286 (10 Line)