کشتی MSC Opera Cruise

یک کشتی دیگر در سفری به نوآوری

حتی قبل از آن که کشتی کروز MSC Opera روی دریا شروع به حرکت کند، قدم گذاشتن بر روی عرشه آن نیز مانند رفتن به سفری پر از اکتشاف و غافلگیری خواهد بود. با تعداد زیادی از ویژگی‌های جدید و امکانات جدید، این کشتی کروز از هر زمانی بهتر تجهیز شده است تا بتواند هر نیاز و درخواستی را برآورده کند.

در این کشتی کروز اتاق‌های دارای بالکن اضافه شده تا شما بتوانید از نمایی پاناروما در طول سفر خود لذت ببرید. محوطه رستوران و بوفه کشتی اپرا بزرگ‌تر شده تا بتواند غذاها و خوردنی‌های متنوع‌تر و بهتری را ارائه دهد.

در کشتی اپرا، محوطه‌های بازی برای بچه‌ها برای هر سنی ساخته شده است و شامل Spray Park جذاب با کلی تجهیزات آبی مفرح است.

MSC Aurea Spa نیز بزرگ‌تر شده تا فضای بیشتری برای ماساژ گرفتن وجود داشته باشد.

تمام این‌ها تنها گوشه‌ای از چیزهایی است که کشتی کروز اپرا به مهمانانش ارائه می‌دهد. دنیایی از تجربه‌های جدید بر روی کشتی وجود دارد، روز به روز و لحظه به لحظه.

همچنین می‌توانید در صفحه تور کشتی کروز اطلاعات بیشتری کسب نمایید.

مشخصات کشتی MSC Opera Cruise

ظرفیت مسافران
2150 مسافر
تعداد کابین
1071 کابین (شامل 5 کابین برای افراد معلول)
تعداد طبقات
13 طبقه (9 طبقه برای مسافران)
تعداد خدمه
حدود 728
وزن ناخالص
65591 تن
طول / پهنا / ارتفاع
275 متر / 32 متر / 54 متر
سرعت (حداکثر / میانگین)
حداکثر سرعت 21.1 گره دریایی / میانگین سرعت 18 گره دریایی

کابین های کشتی MSC Opera Cruise

کابین Inside

کشتی کروز اپرا، 440 کابین Interior با مساحتی در حدود 13 تا 20 متر مربع دارد (اتاق‌هایی با سایز بزرگتر برای میهمانان با محدودیت حرکتی می‌باشد و اندازه و طرح مبلمان ممکن است متفاوت باشد). کابین‌های Interior دارای تخت دو نفره (قابل تبدیل به دو تخت تک نفره در صورت درخواست) بوده و مجهز به تهویه مطبوع، سرویس بهداشتی با دوش، تلویزیون، تلفن، اینترنت WiFi (با پرداخت هزینه)، یخچال و گاو صندوق هستند. این کابین‌ها همراه با خدمات بلا (Bella Experience) و خدمات فانتاستیکا (Fantastica Experience) ارائه می‌گردند.

اطلاعات تکمیلی کابین Inside

کابین Ocean View with Partial View

64 کابین از کابین‌های بیرونی کشتی کروز اپرا، از نوع کابین‌های Ocean View با منظره مسدود شده هستند. این کابین‌ها بین 13 تا 22 متر مربع مساحت دارند. این کابین‌ها تخت دو نفره دارند که به درخواست شما می‌توانند به دو تخت یک نفره تبدیل شوند. بعضی از این کابین‌ها، آماده پذیرایی از خانواده‌های 4 نفره هستند. تهویه مطبوع، سرویس بهداشتی با دوش، تلویزیون، تلفن، اینترنت WiFi (با پرداخت هزینه)، یخچال و گاو صندوق از امکانات این کابین‌ها هستند.

اطلاعات تکمیلی کابین Ocean View with Partial View

کابین Ocean View

339 کابین از کابین‌های بیرونی کشتی کروز اپرا، از نوع کابین‌های Ocean View هستند. این کابین‌ها بین 13 تا 22 متر مربع مساحت دارند. این کابین‌ها تخت دو نفره دارند که به درخواست شما می‌توانند به دو تخت یک نفره تبدیل شوند. تهویه مطبوع، سرویس بهداشتی با دوش، تلویزیون، تلفن، اینترنت WiFi (با پرداخت هزینه)، یخچال و گاو صندوق از امکانات این کابین‌ها هستند.

اطلاعات تکمیلی کابین Ocean View

کابین Balcony

204 کابین بالکونی در کشتی کروز اپرا وجود دارد و مساحتی بین 15 تا 16 متر مربع دارند. این کابین‌ها بالکون اختصاصی دارند و تخت‌های دو نفره آن‌ها می‌توانند به درخواست شما به دو تخت یک نفره تغییر کنند. تهویه مطبوع، سرویس بهداشتی با دوش، تلویزیون، تلفن، اینترنت WiFi (با پرداخت هزینه)، یخچال و گاو صندوق از امکانات این کابین‌ها هستند.

اطلاعات تکمیلی کابین Balcony

کابین Suite Aurea

کشتی کروز اپرا 28 کابین سوئیت با اندازه تقریبی 27 متر مربع دارد. این کابین‌ها بالکون اختصاصی دارند و تخت‌های دو نفره آن‌ها می‌توانند به درخواست شما به دو تخت یک نفره تغییر کنند. تهویه مطبوع، کمد لباس بزرگ، سرویس بهداشتی با وان، تلویزیون، تلفن، اینترنت WiFi (با پرداخت هزینه)، یخچال و گاو صندوق از امکانات این کابین‌ها هستند.

اطلاعات تکمیلی کابین Suite Aurea

تورهای کشتی MSC Opera Cruise

نحوه نمایش:شبکهلیست

سفر با کشتی کروز اپرا خود به تنهایی هیجان‌انگیز است، تصور کنید با این کشتی به بخشی از رویایی‌ترین مناطق اروپا سفر کنید. در این تور ویژه کشتی کروز شما به ایتالیا (شهرهای رم و جنوا)، یونان (شهرهای کاتاکولون، آتن، تسالونیکی و اسپارتا)، رومانی (کونستانسا) و بلغارستان (بورگاس) خواهید رفت. پاییز و زمستان 95 را در مجموعه‌ای بی‌نظیر از شهرهای ساحلی اروپا خواهید بود و از گرما و آفتاب این مناطق لذت خواهید برد. همچنین برای مشاهده دیگر عناوین این سبک از سفر لیست تورهای کشتی کروز را مشاهده نمایید. ...

اگر هنوز برای رفتن به تور مسافرتی تابستان خود ایده‌ای ندارید، باید بگوییم که بهترین گزینه را برایتان فراهم کرده‌ایم. تور کشتی کروز به شمال اروپا پیشنهاد ویژه ما برای گذراندن تابستان، در فضایی خنک و مفرح است. با یکی از زیباترین کشتی‌های شرکت MSC همراه شوید و از شهرهای کپنهاک، وارنمونده، برگن، هلیسیلت و فلام دیدن کنید. این تور 7 شب و 8 روزه شما را در یکی از ایده‌آل‌ترین و لوکس‌ترین روش های سفر یعنی کشتی کروز، به کشورهای دانمارک، آلمان و نروژ خواهد برد. این تور اروپا با این ترکیب خاص از شهرها، گزینه‌ای قابل تامل ...

گالری تصاویر کشتی MSC Opera Cruise

TEL : 22902286 (10 Lines)