کشتی MSC Armonia Cruise

یک کشتی دیگر از شرکت MSC در سفری به نوآوری

حتی قبل از آن که کشتی کروز آرمونیا (MSC Armonia) روی دریا شروع به حرکت کند، قدم گذاشتن بر روی عرشه آن نیز مانند رفتن به سفری پر از هیجان و غافلگیری خواهد بود. با تعداد زیادی از ویژگی‌ها و امکانات جدید، کشتی کروز آرمونیا از هر زمانی بهتر تجهیز شده است تا بتواند هر نیاز و درخواستی را برآورده کند.

در کشتی کروز آرمونیا اتاق‌های دارای بالکن اضافه شده تا شما بتوانید از نمایی پاناروما در طول سفر خود لذت ببرید. محوطه رستوران و بوفه کشتی کروز آرمونیا بزرگ‌تر شده تا بتواند غذاها و خوردنی‌های متنوع‌تر و بهتری را ارائه دهد. محوطه‌ای 330 متری در کشتی، به موسیقی و رقص اختصاص داده شده است.

در کشتی آرمونیا با کمک شرکتهای نامکو و لگو، محوطه‌های بازی برای بچه‌ها برای هر سنی ساخته شده است و شامل Spray Park جذاب با کلی تجهیزات آبی مفرح است.

MSC Aurea Spa نیز بزرگ‌تر شده تا فضای بیشتری برای ماساژ گرفتن وجود داشته باشد.

تمام این‌ها تنها گوشه‌ای از چیزهایی است که کشتی کروز آرمونیا به مهمانانش ارائه می‌دهد. دنیایی از تجربه‌های جدید بر روی کشتی وجود دارد، روز به روز و لحظه به لحظه. آرمونیا شما را ناامید نخواهد کرد.

همچنین می‌توانید در صفحه تور کشتی کروز اطلاعات بیشتری کسب نمایید.

مشخصات کشتی MSC Armonia Cruise

ظرفیت مسافران
2679 مسافر
تعداد کابین
976 کابین
تعداد طبقات
13 طبقه (9 طبقه برای مسافران)
تعداد خدمه
حدود 721 نفر
وزن ناخالص
65542 تن
طول / پهنا / ارتفاع
275 متر / 32 متر / 54 متر
سرعت (حداکثر / میانگین)
حداکثر سرعت 20.1 گره دریایی / میانگین سرعت 18 گره دریایی

کابین های کشتی MSC Armonia Cruise

کابین Inside

کشتی کروز آرمونیا، 351 کابین Interior با مساحتی در حدود 13 تا 21 متر مربع دارد (اتاق‌هایی با سایز بزرگتر برای میهمانان با محدودیت حرکتی می‌باشد و اندازه و طرح مبلمان ممکن است متفاوت باشد). کابین‌های Interior دارای تخت دو نفره (قابل تبدیل به دو تخت تک نفره در صورت درخواست) بوده و مجهز به تهویه مطبوع، سرویس بهداشتی با دوش، تلویزیون، تلفن، اینترنت WiFi (با پرداخت هزینه)، یخچال و گاو صندوق هستند. این کابین‌ها همراه با خدمات بلا (Bella Experience) و خدمات فانتاستیکا (Fantastica Experience) ارائه می‌گردند.

اطلاعات تکمیلی کابین Inside

کابین Ocean View with Partial View

64 کابین از کابین‌های بیرونی کشتی کروز آرمونیا، از نوع کابین‌های Ocean View با منظره مسدود شده (توسط قایق‌های نجات) هستند. این کابین‌ها بین 13 تا 22 متر مربع مساحت دارند. این کابین‌ها تخت دو نفره دارند که به درخواست شما می‌توانند به دو تخت یک نفره تبدیل شوند. تهویه مطبوع، سرویس بهداشتی با دوش، تلویزیون، تلفن، اینترنت WiFi (با پرداخت هزینه)، یخچال و گاو صندوق از امکانات این کابین‌ها هستند.

اطلاعات تکمیلی کابین Ocean View with Partial View

کابین Ocean View

337 کابین از کابین‌های بیرونی کشتی کروز آرمونیا، از نوع کابین‌های Ocean View یا بیرونی هستند. این کابین‌ها بین 13 تا 22 متر مربع مساحت دارند. این کابین‌ها تخت دو نفره دارند که به درخواست شما می‌توانند به دو تخت یک نفره تبدیل شوند. تهویه مطبوع، سرویس بهداشتی با دوش، تلویزیون، تلفن، اینترنت WiFi (با پرداخت هزینه)، یخچال و گاو صندوق از امکانات این کابین‌ها هستند.

اطلاعات تکمیلی کابین Ocean View

کابین Balcony

94 کابین بالکونی در کشتی کروز آرمونیا وجود دارد و مساحتی بین 15 تا 16 متر مربع دارند. این کابین‌ها بالکون اختصاصی دارند و تخت‌های دو نفره آن‌ها می‌توانند به درخواست شما به دو تخت یک نفره تغییر کنند. تهویه مطبوع، سرویس بهداشتی با دوش، تلویزیون، تلفن، اینترنت WiFi (با پرداخت هزینه)، یخچال و گاو صندوق از امکانات این کابین‌ها هستند.

اطلاعات تکمیلی کابین Balcony

کابین Suite Aurea

ار مجموع 130 سوئیت کشتی کروز آرمونیا، 78 عدد از آن‌ها سوئیت‌هایی با خدمات Aurea هستند. این کابین‌ها بالکون اختصاصی دارند و تخت‌های دو نفره آن‌ها می‌توانند به درخواست شما به دو تخت یک نفره تغییر کنند. تهویه مطبوع، کمد لباس بزرگ، سرویس بهداشتی با وان، تلویزیون، تلفن، اینترنت WiFi (با پرداخت هزینه)، یخچال و گاو صندوق از امکانات این کابین‌ها هستند.

اطلاعات تکمیلی کابین Suite Aurea

کابین Suite Fantastica

ار مجموع 130 سوئیت کشتی کروز آرمونیا، 52 عدد از آن‌ها سوئیت‌هایی با خدمات Fantastica هستند. این کابین‌ها بالکون اختصاصی دارند و تخت‌های دو نفره آن‌ها می‌توانند به درخواست شما به دو تخت یک نفره تغییر کنند. تهویه مطبوع، کمد لباس بزرگ، سرویس بهداشتی با وان، تلویزیون، تلفن، اینترنت WiFi (با پرداخت هزینه)، یخچال و گاو صندوق از امکانات این کابین‌ها هستند.

اطلاعات تکمیلی کابین Suite Fantastica

تورهای کشتی MSC Armonia Cruise

نحوه نمایش:شبکهلیست

سفر به جزایر رویایی ایبیزا و پالما دی مایورکا با کشتی‌های کروز شرکت MSC یک تجربه منحصربه فرد برای بازدید از زیباترین، شگفت‌انگیزترین‌، مهیج‌ترین و شادترین شهرهای اروپا در قلب مدیترانه غربی، رویای سفر به اسپانیا را برای شما جاودان خواهد کرد. خدمات رفاهی در این کشتی کروز را در کمتر اقامتگاهی می‌توانید تجربه کنید. برنامه‌ریزی دقیق و زمان‌بندی‌های مناسب در حرکت و میزان توقف در بنادر و شهرهای ساحلی در تور کشتی کروز MSC Armonia برای بازدید از این دو جزیره شاد، شب‌های بی‌بدیل را برای عاشقان موسیقی رقم ...

سفر با کشتی کروز برای کسانی که هوشمندانه سفر می‌کنند، انتخابی فوق‌العاده منطقی است. در تور کشتی کروز شما زمان‌های جابه‌جایی بین شهرهای مختلف را در یکی از بهترین هتل‌های دنیا یعنی خود کشتی کروز خواهید گذراند. خدمات رفاهی کشتی کروز را در کمتر اقامتگاهی می‌توانید تجربه کنید. به این‌ها، این را هم اضافه کنید که تور کشتی کروز آن قدر خاص و منحصر به فرد است که کمتر کسی آن را تجربه کرده است. در این سفر شما با یکی از کشتی‌های کروز لوکس MSC به نام MSC Armonia همراه خواهید بود. در این تور کشتی کروز اروپا شم ...

گالری تصاویر کشتی MSC Armonia Cruise

TEL : 22902286 (10 Lines)