TEL : 22902286 (10 Lines)

تورهای انتخابی کشتی کروز (رم، بخش دوم)

در این مطالب ما تورهای انتخابی کشتی‌های کروز شرکت MSC را به شما معرفی می‌کنیم. در این بخش و در ادامه مطلب قبلی، تورهای انتخابی شهر رم را به شما معرفی می‌کنیم. کشتی‌های کروز MSC در بعضی مسیرهای خود در تور اروپا در بندر چیویتاوکیا توقف می‌کنند. این بندر در فاصله 1.5 ساعته رم قرار دارد. تورهای رم از این بندر شروع می‌شوند و شامل بازدید از جاذبه‌های گردشگری این شهر زیبا هستند.

تورهای انتخابی کشتی کروز (رم، بخش دوم)

بازدید از رم و جاذبه‌های موزه واتیکان در تور ایتالیا (CIV08)

  • مدت زمان تور: 9 ساعت
  • ویژگی‌ها: متوسط (سختی تور)، محدودیت صندلی

یک سفر 1.5 ساعته شما را به رم می‌رساند. در رم، راهنمای تور شما را به دیدن جاذبه‌های اصلی شهر شامل دیوارهای Aurelian، هرم رم، حمام‌های Caracallas، میدان مسابقه Circus Massimus، کولوسئوم، میدان ونیز و بلوار رمانتیک Lungotevere می‌برد. تمام این جاذبه‌ها را به راحتی و با اتوبوس خواهید دید. بعد از این بازدیدها به واتیکان خواهید رفت و بعد از یک پیاده‌روی کوتاه به موزه واتیکان خواهید رسید. این گشت به شما اجازه ورود اختصاصی داده و شما می‌توانید با رد کردن صف‌های طولانی، از این مکان دیدن کنید. شما در یکی از معروف‌ترین موزه‌های دنیا از یک تور همراه با راهنما لذت برده و از شاهکارهای هنری که توسط پاپ‌های رومی ساخته شده‌اند و در طول قرن‌ها جمع‌آوری و حفظ شده‌اند دیدن می‌کنید. در داخل موزه از کلیسای کوچک Sistine، نقاشی‌های خارق‌العاده میکل‌آنژ و دیگر هنرمندان قرن پانزدهمی توسکانی و اومبریا دیدن خواهید کرد. بعد از گذراندن تور همراه با راهنما از میدان San Pietro و باسیلیکا، زمان آزاد برای صرف ناهار خواهید داشت (هزینه ناهار به عهده خودتان است). برگشت به بندر بدون راهنما خواهد بود.

توجه: در پاییز و زمستان بازدید از برخی از جاذبه‌ها ممکن است با غروب آفتاب مصادف شود. این تور روزهای یکشنبه در دسترس نیست. لباس‌های پوشیده برای بازدید از مکان‌های مذهبی توصیه می‌شود. کلیسای جامع سینت پیتر و موزه واتیکان ممکن است بسته باشند، به دلایلی که تحت کنترل شرکت MSC نخواهد بود. مسافرانی که از ویلچر استفاده می‌کنند، باید همراه با کمک‌کننده به این تور بیایند.

بازدید از رم (تور باروک) در تور ایتالیا (CIV02)

  • مدت زمان تور: 9 ساعت
  • ویژگی‌ها: متوسط (سختی تور)

رم یکی از مهم‌ترین شهرهای دنیا است. این شهر، تاریخی طولانی داشته و پر از افسون‌های ایتالیایی است. بعد از 1.5 ساعت سواری اتوبوس از Civitavecchia به رم خواهید رسید. راهنمای شهری به شما خواهد رسید و تور بازدید از شهر با بازدید از بیرون کولوسئوم شروع می‌شود. اگر یکشنبه در این تور بودید می‌توانید در مراسم هفتگی دیدار با پاپ در میدان سینت پیتر شرکت کنید و از ستون زیبای Bernini در همان زمان دیدن کنید. در این مکان شما زمان آزاد برای دیدن اطراف دارید؛ می‌توانید ناهار خورده یا از باسیلیکا دیدن کنید. راهنما در بیرون کلیسا (باسیلیکا) به شما اطلاعات لازم را می‌دهد. این گشت با پیاده‌روی به سمت پانتئون و میدان دوست‌داشتنی Navona به پایان می‌رسد. بعد از خداحافظی با راهنمای تور به بندر بر می‌گردید.

توجه: ناهار در هزینه تور لحاظ نشده است و به عهده خود مسافر تور ایتالیا است. دیدار با پاپ یکشنبه‌ها انجام می‌شود و بستگی به برنامه‌های واتیکان دارد. امکان شرکت در این مراسم در زمان حضور در کشتی مشخص می‌شود. کلیسای جامع سینت پیتر ممکن است بدون اطلاع قبلی بسته باشد. ممکن است ورود به کلیسای جامع سینت پیتر (St. Peters Basilica) نیازمند ایستادن در صف‌های طولانی باشد. لباس‌های پوشیده برای بازدید از مکان‌های مذهبی توصیه می‌شود. در زمستان‌ها و پاییزها بازدید از برخی مکان‌ها ممکن است با غروب آفتاب مصادف شود. کسانی که با ویلچر به این تور می‌آیند باید کمک‌کننده داشته باشند.

تجربه رم به صورت شخصی در تور ایتالیا (CIV03)

  • مدت زمان تور: 9 ساعت
  • ویژگی‌ها: ساده (سختی تور)، بدون راهنما

این تور بدون راهنمای رم، با یک سواری 1.5 ساعته با اتوبوس شروع می‌شود. بعد از رسیدن به رم شما می‌توانید یک روز کامل را در این شهر ابدی و پایتخت ایتالیا با فراغت کامل سپری کنید. شما در مورد چگونگی بهترین راه‌ها برای گشتن در شهر راهنمایی دریافت کرده و می‌توانید از نقشه‌هایی که جاذبه‌ها و دیدنی‌های اصلی شهر را به نشان می‌دهند استفاده کنید. از برخی از اصلی‌ترین مکان‌های رم که فوق‌العاده مشهور هستند، می‌توان به کولوسئوم، فوروم رمی، پانتئون، میدان زیبای Navona در شهر قدیمی رم و مناطق اطراف شهر واتیکان اشاره کرد. به عنوان یکی از پایتخت‌های مد جهان، این شهر پر از مغازه‌های عالی برای خرید کردن است. از دیگر جاذبه‌های این شهر می‌توان به ستون Bernini در میدان سینت پیتر اشاره کرد.

توجه: اتوبوس تور نزدیک کولوسئوم توقف دارد. این مکان نقطه رسیدن و نقطه بازگشت تور شما خواهد بود.

بازدید از جاذبه‌های گردشگری رم در تور ایتالیا (CIV09)

  • مدت زمان تور: 5.30 ساعت
  • ویژگی‌ها: ساده (سختی تور)

شما در این تور بندر را ترک کرده و با یک سفر 1.5 ساعته به پایتخت ایتالیا خواهید رسید. شما در این تور با یکی از راحت‌ترین راه‌های دیدن شهر یعنی با اتوبوس از تمام جاذبه‌های این شهر ابدی دیدن می‌کنید. شما از هرم Cestia، حمام‌های Caracalla، میدان مسابقه Circus Massimus، کولوسئوم و فواره مشهور Bocca della Verità و همچنین خیابان Veneto، میدان Barberini و محله رمانتیک Lungotevere بازدید می‌کنید. شما در واتیکان پیاده شده و فرصت گشت و گذار آزادنه در خیابان‌های واتیکان را داشته و می‌توانید از میدان سینت پیتر دیدن کنید. برگشت به بندر بدون راهنما خواهد بود. 

توجه: مهمانان در رم راهنماها را ملاقات می‌کنند. مهمانانی که با ویلچر حرکت می‌کنند باید همراه با کمک‌کننده به این تور بیایند. باسیلیکای سینت پیتر ممکن است در زمان این تور بسته باشد، به دلایلی که تحت کنترل شرکت MSC نیستند. برای بازدید از کلیسای جامع سن پیتر (St. Peters Basilica) ممکن است صف وجود داشته باشد.

بازدید از جاذبه‌های گردشگری شهر ابدی در تور ایتالیا (CIV23D)

  • مدت زمان تور: 4.30 ساعت
  • ویژگی‌ها: ساده (سختی تور)

بعد از سوار شدن به اتوبوس، یک سفر 1.5 ساعته شما را به پایتخت ایتالیا و جاذبه‌هایش خواهد رساند. راهنمای خود را ملاقات کرده و سوار بر اتوبوس از کنار جاذبه‌های اصلی شهر رم شامل هرم سستیا (Cestia Pyramid)، حمام‌های Caracalla، کولوسئوم، منطقه Lungotevere، میدان مسابقات Circus Massimus، میدان ونیز، خیابان Dolce Vitas و خیابان Veneto تا رسیدن به میدان سینت پیتر دیدن می‌کنید. شما فرصت کافی خواهید داشت تا شهر را گشته و اگر دوست داشتید کلیسای جامع رم را ببینید. راهنمای تور خوشحال می‌شود اطلاعات کافی برای این مکان در اختیار شما قرار دهد. بعد از آن به اتوبوس برگشته و به سمت فرودگاه Fiumicino خواهید رفت.

توجه: مقصد نهایی این تور فرودگاه خواهد بود، برای مسافرانی که قصد دارند شهر را ترک کرده و برای ساعت 18 به بعد پرواز دارند. مدت زمان این تور شامل زمان حرکت به فرودگاه نیز می‌شود. کسانی که در تور ایتالیا در رم می‌مانند می‌توانند از گروه جدا شوند و به صورت مستقل به هتل محل اقامتشان بروند. می‌توانید این تور را تنها در زمان حضور در کشتی رزرو کنید.

منبع: MSC Cruises
درباره نویسنده
اخبار و مقالات مرتبط با "تورهای انتخابی کشتی کروز (رم، بخش دوم)"

بی‌تردید بازدید از رم، پایتخت ایتالیا، تجربه فرهنگی منحصر بفردی را برایتان رقم خواهد زد. گردشگران تور ایتالیا می‌توانند به کولوسئوم رمی بروند تا محلی که پاپ آن را خانه خوانده است نظاره کنند و در میان خیابان‌های سنگفرش شده‌ای که قرن‌ها تاریخچه در درونشان نهفته است قدم...

ایتالیا از شمال تا جنوب که جزایری را نیز شامل می شود، آکنده از مقاصد هیجان‌انگیز برای سفر است و در برگیرنده برخی از جاذب ترین گنجینه‌های فرهنگی و هنری در جهان است. اگر شما قصد برنامه ریزی برای سفر با تور ایتالیا را دارید و امکان انتخاب بازه زمانی دلخواه برای سفر نیز وجود دارد،...

یکی از فوق‌العاده‌ترین مقاصد تور اروپا، ایتالیا است. سفر به این کشور در هر زمانی از سال زیبایی‌ها و ویژگی‌های منحصر به فرد خود را دارد. در قسمت قبل بهترین زمانها را از نظر آب وهوا بررسی کردیم، در ادامه شهر به شهر ایتالیا را بررسی کرده و بهترین زمان‌ها را برای سفر به این...

دو مکانی که در لیست بازدیدهای گردشگران در تور ایتالیا در صدر قرار میگیرد کلیسای سنت پیتر (St. Peter's Basilica) و عبادتگاه سیستین (Sistine Chapel) است، کاخ واتیکان در کنار چندین موزه با مجموعه‌های نفیس و بسیار با ارزش دارای اتاق‌های باشکوهی است که توسط بزرگترین هنرمندان آن دوران تزیین شدهاند.