با پدید آورنده عکس های فوق العاده Google Street View تایلند آشنا شوید (بیشترش البته)

احتمال این وجود دارد که شما یکی از افراد Google Street View را دیده باشید، آن کوله پشتی های حجیم و مجهز به دوربین، خیلی سخت قابل نادیده گرفتن هستند. چند ماه قبل تیترهای خبرها درباره یک "مشاهده گر خیابانی" که در Disney World دیده شده بود شکل گرفته بود.

با پدید آورنده عکس های فوق العاده Google Street View تایلند آشنا شوید (بیشترش البته)

واقعیت این است که بسیاری از مکانهای شگفت آوری که از طریق نقشه گوگل قابل مشاهده هستند، همگی با پای پیاده قابل دسترس نیستند؛ مانند حومه ها و مناطق ییلاقی فوق العاده زیبای تایلند. ولی تنها یک نفر است که می توانیم به خاطر بخش از اعظمی از تور تایلند از او تشکر کنیم.

Panupong Luangsa-ard یک ورزشکار سه گانه تایلندی است که بیش از 500 هزار کیلومتر از میان تپه ها، جنگل ها، مزارع و معبد ها سفر کرده است. حدود 500 کیلومتر از این سفر را او پیاده طی کرده است. در مصاحبه ای با Mashable یک سخنگوی گوگل اعلام کرد Luangsa-ard "چهار جفت کفش پاره کرده است"، زمانی که در حال تهیه عکس از کشتزارهای چای و مزارع توت فرنگی بوده است. کل این سفر دو سال طول کشیده تا به اتمام برسد. دوربین برای انجام این کار به آسمان صاف نیاز دارد تا عکس های شفاف بگیرد، به این معنی که روز های ابری و بارانی به صورت اتوماتیک از حساب خارج بوده اند. یک چیز مطمئنا وجود دارد: تمامی ما مسافرت کنندگان مجازی تور تایلند، به تو Luangsa-ard درود می فرستیم.

منبع: Travel + Leisure
درباره نویسنده
69,81,84,82,83اخبار و مقالات مرتبط با "با پدید آورنده عکس های فوق العاده Google Street View تایلند آشنا شوید (بیشترش البته)"

هر وقت بحث گردشگری به میان می‌آید، ناخودآگاه ذهن به سمت تایلند و آن طبیعت فوق‌العاده‌اش می‌رود. تایلند، به طبیعت بکر، مردمان شاد و خوش برخورد و غذاهای بسیار لذیذ معروف است. بنابراین اغراق نکرده‌ایم اگر بگوییم تایلند بهترین کشور دنیا است.

سونگ‌کران یک فستیوال سالانه در تایلند است که در سه روز از تعطیلات سال نوی سنتی تایلند از سیزدهم تا پانزدهم آوریل برگزار می‌شود. فستیوال سونگ‌کران رسما باید سه روز باشد، ولی در عمل در تایلند کل هفته جشنی بزرگ برگزار می‌شود که در آن کل مردم تایلند همه چیز را تعطیل می‌کنند...

جزیره‌ی کوفنگان‌ (Ko Pha Ngan) در خلیج تایلند قرار دارد و بهترین مقصد برای سفری کم‌هزینه در جنوب‌شرق آسیا است. سفر توریست‌ها به این جزیره زیبا از دهه‌ی ۱۹۸۰ میلادی شروع شد و به دلیل وجود جشن‌های ماه کامل، کو فانگان به مقصدی محبوب تبدیل شد. سواحل زیادی در Ko Pha Ngan وجود دارد،...

تایلند در جنوب شرقی آسیا، یکی از پرطرفدارترین و محبوب‌ترین مقاصد تورهای گردشگری در تمام دنیا است. جاذبه‌های تایلند تنها طبیعت زیبا و دلربا و بناهای تاریخی مسحور کننده آن نیست، بلکه اخلاق مردم تایلند نیز می‌تواند به عنوان یکی از جاذبه‌های تایلند محسوب گردد. اگر قصد رفتن...

دیدگاه های مرتبط با "مقاله با پدید آورنده عکس های فوق العاده Google Street View تایلند آشنا شوید (بیشترش البته)"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
TEL : 22902286 (10 Lines)