TEL : 22902286 (10 Lines)

با پدید آورنده عکس های فوق العاده Google Street View تایلند آشنا شوید (بیشترش البته)

احتمال این وجود دارد که شما یکی از افراد Google Street View را دیده باشید، آن کوله پشتی های حجیم و مجهز به دوربین، خیلی سخت قابل نادیده گرفتن هستند. چند ماه قبل تیترهای خبرها درباره یک "مشاهده گر خیابانی" که در Disney World دیده شده بود شکل گرفته بود.

با پدید آورنده عکس های فوق العاده Google Street View تایلند آشنا شوید (بیشترش البته)

واقعیت این است که بسیاری از مکانهای شگفت آوری که از طریق نقشه گوگل قابل مشاهده هستند، همگی با پای پیاده قابل دسترس نیستند؛ مانند حومه ها و مناطق ییلاقی فوق العاده زیبای تایلند. ولی تنها یک نفر است که می توانیم به خاطر بخش از اعظمی از تور تایلند از او تشکر کنیم.

Panupong Luangsa-ard یک ورزشکار سه گانه تایلندی است که بیش از 500 هزار کیلومتر از میان تپه ها، جنگل ها، مزارع و معبد ها سفر کرده است. حدود 500 کیلومتر از این سفر را او پیاده طی کرده است. در مصاحبه ای با Mashable یک سخنگوی گوگل اعلام کرد Luangsa-ard "چهار جفت کفش پاره کرده است"، زمانی که در حال تهیه عکس از کشتزارهای چای و مزارع توت فرنگی بوده است. کل این سفر دو سال طول کشیده تا به اتمام برسد. دوربین برای انجام این کار به آسمان صاف نیاز دارد تا عکس های شفاف بگیرد، به این معنی که روز های ابری و بارانی به صورت اتوماتیک از حساب خارج بوده اند. یک چیز مطمئنا وجود دارد: تمامی ما مسافرت کنندگان مجازی تور تایلند، به تو Luangsa-ard درود می فرستیم.

منبع: Travel + Leisure
درباره نویسنده
اخبار و مقالات مرتبط با "با پدید آورنده عکس های فوق العاده Google Street View تایلند آشنا شوید (بیشترش البته)"

شاد بودن و تفریح کردن بخشی از فرهنگ مردم تایلند است و تفریح کردن در سوزان‌ترین زمان سال نیز از این قضیه مستثنی نیست. وقتی در آوریل که گرمترین ماه در تایلند است، به تور تایلند بروید، خواهید دید که تمامی مردم تایلند در سراسر کشور در حال آب پاشیدن به هم دیگر و برگزاری جشن‌های خیابانی...

در ادامه موضوع دانستن بهتر از ندانستن است، به سراغ بررسی مختصری از دیگر جنبه های کشور تایلند رفته ایم. در این بخش کمی در مورد فرهنگ تایلندی ها، مذهب و زبان آن ها گفته ایم. اگر شما هم قصد رفتن به تور تایلند را دارید، این مطلب را بخوانید.

وقتی که از کشورهای دیگر دیدن می‌کنید، برای این که از شرمساری، پرداخت جریمه و حتی زندان اجتناب کنید، بهتر است این مطلب را بخوانید. از قوانین ناشی از نگرانی‌های جدی در مورد ایمنی و سلامت گرفته تا قانون‌های قدیمی مسخره که به سختی با عقل جور در می‌آیند.

تایلند کشور گرمسیری مشهوری است که مکان‌های دیدنی بسیاری در آن وجود دارد. از مناظر طبیعی هیجان‌انگیز و بناهای تاریخی گرفته تا تفریحات منحصر به فرد و سیر و سیاحت، طوری که غیر ممکن است بتوان همه‌ی این‌ها را در یک تور تایلند تجربه کرد. پیش رویتان چند تا از بهترین‌ها را برایتان...