TEL : 22902286 (10 Lines)

Khao Sam Roi Yot، گنجینه ملی تایلند

پارک ملی کائو سم رو یوت (Khao Sam Roi Yot)، یک پارک دریایی زیبا، در استان پرچوئاپ تیری خان (Prachuap Khiri Khan) کشور تایلند است. محیطی زیبا در نزدیک خلیج تایلند که به طبیعت مسحور کننده‌اش افتخار می‌کند، طبیعتی که هزاران توریست تور تایلند را به سمت خود جذب می‌کند. این پارک ملی تایلند، در داخل کوهستان‌ها قرار دارد، جایی که صدها تپه سنگ آهکی از درون زمین بیرون آمده‌اند و طبیعت استثنائی این منطقه را شکل داده‌اند.

Khao Sam Roi Yot، گنجینه ملی تایلند

این پارک ملی تایلند علاوه بر برخورداری از جنگل‌های انبوه، دارای حیات وحشی غنی و تماشایی نیز است. سواحل ماسه‌ای آن درخشان و مسیرهای پیاده رویش، خاطره‌انگیز هستند. جایی که گویی درست در میان افسون طبیعت گام برمی‌دارید. چشم‌اندازهایی بکر که شما را به تحسین و ستایش وامی‌دارند.

اما آن چه بیش از هر چیز دیگر این پارک ملی تایلند را در کانون توجه قرار داده، غار تماشایی پرایا ناکون (Phraya Nakhon) است. این غار، تالار بزرگ سنگی است با حفر‌ه‌ای در سقفش، جایی که نور خورشید ار آن جا وارد غار شده و این شاهکار طبیعی را خلق می‌کند. شاید به همین دلیل است که عمارت سلطنتی باشکوهی در این قسمت ساخته شده است، جایی که تلفیق طبیعت و فرهنگ را به زیبایی هر چه تمام در معرض دید عموم قرار داده است.

به هر حال می‌توان گفت که با وجود این همه جذابیت طبیعی، گردشگری و عجیب، جای تعجب نیست که سفر به این ناحیه از تایلند این گونه مورد توجه و استقبال قرار گرفته است. علاوه بر این همه دیدنی‌های مهیج، مشاهده‌ی پرندگان مهاجر آبی، میمون‌های دوست داشتنی و البته فیل‌ها نیز در جای خود جالب توجه هستند.

در تمام طول سال می‌توان از این منطقه دیدن کرد، برای مشاهده‌ی پرندگان مهاجر، بین ماه ژانویه تا فوریه، بهترین زمان برای سفر به این ناحیه است.

در مدت تور تایلند، به راحتی می‌توانید به این پارک زیبا سفر کنید. با اتوبوس از Hua Hin (شصت کیلومتر فاصله) یا از بانکوک (یک سفر سه ساعته با ماشین) می‌توانید به این منطقه برسید.

منبع: Places To See In Your Lifetime
درباره نویسنده
اخبار و مقالات مرتبط با "Khao Sam Roi Yot، گنجینه ملی تایلند"

تایلند بهشت خریداران است و بسیاری از بازدیدکنندگان تایلند، به ویژه کسانی که به تور بانکوک می روند، مقدار زیادی از وقت خود را در فروشگاه ها و مجتمع های تجاری بی شمار این شهر سپری می کنند. بهترین چیز برای خرید لباس است، هم لباس های ارزانی که مردم این کشور آن را می پوشند، هم ابریشم...

خود بانکوک برای بسیاری یک غافلگیری بزرگ است. محله چینی‌های بانکوک حتی برای مردم تایلند نیز محلی برای مواجهه با چیزهای جدید است. سفر شما به تایلند و بانکوک بدون سر زدن به محله چینی‌ها کامل نمی‌شود. غیر از جاذبه‌های معمول این منطقه از بانکوک، لیستی از مکان‌های غیر معمول...

گفتنی در مورد گوشه گوشه تایلند بسیار است. کشوری رنگارنگ و پر از عجایب که موجب می شود بخواهید در برنامه سفر هر ساله خود، تور تایلند را جای دهید. در این مطلب نگاهی انداخته ایم به جزایر بکر و دست نخورده تایلند.

بانکوک طبیعتی خیره‌کننده و هویت فرهنگی متمایزی دارد. در بانکوک، همیشه زندگی خیابانی پر جنب و جوشی در جریان است و حتی در باریک‌ترین معابرش مکان‌های منحصر به فردی استقرار یافته‌ است. در رستوران‌های بانکوک می‌توانید غذاهای محلی تند و خوشمزه‌ای را مزه کنید یا خلوتگاهی...