TEL : 22902286 (10 Line)

پنج تا از بهترین فروشگاه‌های اوتلت بانکوک

جنوب شرق آسیا برای تولید لباس بسیار مشهور است. اگر به دنبال تخفیف‌های خیلی فوق‌العاده برای اجناس با برندهای معروف هستید، باید مستقیم به سراغ فروشگاه‌های Outlet بانکوک بروید. همه تخفیف را دوست دارند و در بانکوک می‌توانید اجناس تخفیف خورده بسیاری پیدا کنید. برای مثال Amarin Plaza یک مجتمع خرید بزرگ است که به طور کامل به اجناس تخفیفی اختصاص داده شده است. تمام این فروشگاه‌های اوتلت در بانکوک محصولاتی اصلی و معتبر ارائه می‌کنند، آن هم با قیمتی خیلی پایین‌تر از قیمت فروش آن جنس. اگر در زمان تور بانکوک به دنبال یک خرید عالی هستید، توصیه می‌کنیم به این فروشگاه‌های تخفیفی سر بزنید.

پنج تا از بهترین فروشگاه‌های اوتلت بانکوک

فروشگاه اوتلت بانکوک

فروشگاه اوتلت بانکوک مانند دیگر مجتمع‌های خرید بانکوک است، ولی این مجتمع، اجناس فوق‌العاده متنوع با کیفیت بالا و با قیمت‌هایی تخفیف خورده تا 90 درصد دارد. فروشگاه اوتلت بخشی از Central Group، بزرگترین خرده فروش تایلند است که در تمام تایلند بیشتر از 20 مجتمع خرید و فروشگاه دارد. این فروشگاه اولین فروشگاه اوتلت آن‌ها در بانکوک است. فروشگاه اوتلت بانکوک در جاده Silom قرار گرفته و نزدیک ایستگاه Surasak قطار هوایی بانکوک است. فروشگاه اوتلت بانکوک تنها 5 دقیقه با پیاده‌روی از ایستگاه فاصله دارد و به راحتی قابل دسترس است. فروشگاه اوتلت بانکوک هر روز از ساعت 11 تا 20 باز است. بیشتر از 500 برند مختلف در این فروشگاه حضور دارند. فروشگاه اوتلت بانکوک یک مقصد عالی برای خرید برای شهری است که خود برای فرصت‌های خریدی که به مسافران تور تایلند می‌دهد مشهور است. اگر قرار به انتخاب باشد فروشگاه اوتلت بانکوک بهترین گزینه برای شما خواهد بود.

اوتلت کارخانه Jim Thompson بانکوک

Jim Thompson برای احیا کردن صنعت ابریشم تایلند برای بازارهای بین‌المللی مشهور است، ولی اگر به فروشگاه کوچک کنار خانه و موزه‌اش بروید احتمالا از قیمت بالای اجناس نا امید خواهید شد. خدا را شکر که فروشگاه اوتلت کارخانه Jim Thompson در دسترس است، بنابراین می‌توانید با دستی پر از لباس‌ها و پارچه‌های ابریشمی از تور تایلند برگردید. پنج طبقه در این فروشگاه وجود دارد که سه طبقه به پارچه‌های کتانی و ابریشمی که به صورت متری عرضه می‌گردند، اختصاص داده شده است. یک طبقه نیز به مبلمان منزل مانند بالش‌ها، رومیزی‌ها و پرده‌ها اختصاص دارد. محبوب‌ترین طبقه مربوط به لوازم جانبی است، جایی که می‌توانید عروسک‌های ابریشمی برای بچه‌ها، کروات‌های شیک، لباس و فریم‌های عکس پیدا کنید. رسیدن به این فروشگاه آسان است؛ باید از طریق قطار هوایی بانکوک (BTS) به ایستگاه Bang Chak رفته و سپس از خروجی 5 بیرون آمده و به خیابان Sukhumvit Soi 93 بروید. فروشگاه اوتلت کارخانه Jim Thompson با پنج دقیقه پیاده‌روی در این خیابان قابل دسترسی است. این فروشگاه هر روز از 9 تا 18 باز است.

GRI در مجتمع خرید Emporium بانکوک

خیلی‌ها با باز شدن GRI در مجتمع خرید Emporium بانکوک متعجب شدند. این مجتمع خرید بانکوک برای بودن برندهای معروفی ماند شنل و دیور در آن مشهور است و کمی عجیب بود که فروشگاهی در آن باز شود که بتوانید در آن حسابی تخفیف بگیرید. اگر علامت‌های تخفیف 80 درصدی روی شیشه‌ها برای قانع کردنتان برای رفتن به این فروشگاه اوتلت بانکوک کافی نیست، باید نگاهی به قفسه‌ها و ریل‌ها بیاندازید و مطمئن باشید دست خالی از این فروشگاه بر نمی‌گردید. GRI در طبقه اول مجتمع خرید Emporium بانکوک قرار گرفته و برندهایی که اجناس تخفیف خورده آن‌ها در این فروشگاه به فروش می‌رسند عبارتند از Nine West، برند Karen Millen، برند Steve Madden و Episode. اجناس این فروشگاه معمولا تنها یک فصل عقب‌تر بوده و لباس‌ها در اندازه‌های متنوع در دسترس هستند. از طریق ایستگاه Phrom Pong قطار هوایی بانکوک می‌توانید به این فروشگاه دسترسی داشته باشید. این فروشگاه از 9 تا 21 باز است.

فروشگاه اوتلت کارخانه Levi’s در بانکوک

اگر نمای بیرونی فروشگاه اوتلت Levi’s بانکوک زیاد دلچسبتان نبود، احتمالا از دیدن فضای داخلی فروشگاه هم ذوق زده نخواهید شد. ولی اگر به دنبال خرید جین هستید در این فروشگاه تخفیف‌های خوبی تا 60 درصد وجود دارد. این فروشگاه کوچک در بانکوک پر شده از اجناس عالی با اندازه‌های متنوع. اگر چه که شلوار جین اصلی‌ترین محصول این فروشگاه است، ولی اگر خوب بگردید پیراهن، تیشرت و حتی ژاکت هم می‌توانید پیدا کنید. برای رسیدن به اوتلت Levi’s بانکوک، باید از خروجی 3 ایستگاه Bang Chak قطار هوایی بانکوک بیرون آمده و در امتداد Sukhumvit پنج دقیقه تا علامت قرمز اوتلت کارخانه Levi’s پیاده بروید. این فروشگاه از دوشنبه تا پنجشنبه و از 8 صبح تا 9 شب باز است.

Amarin Plaza بانکوک

مجتمع خرید Amarin Plaza بانکوک نزدیک ایستگاه Chit Lom قطار هوایی بانکوک قرار دارد و مقصد توریستی شناخته شده‌ای برای مسافران تور تایلند نیست؛ که جای تاسف دارد چرا که در این مجتمع خرید می‌توانید تعداد زیادی اجناس عالی با قیمت‌های تخفیف خورده پیدا کنید. برندهایی مانند Quicksilver، آدیداس و Guess اجناسی با تخفیف‌های خیلی زیاد در این فروشگاه ارائه داده‌اند. می‌توانید عطر، ساعت و عینک آفتابی نیز با قیمت‌های پایین در این فروشگاه پیدا کنید. برند متوسط Jaspal تایلند نیز در این فروشگاه شعبه دارد. این مجتمع خرید بانکوک، بهشتی با تهویه مطبوع برای خرید اجناس تخفیف خورده است. این مجتمع از ساعت 9 تا 21 باز است.

منبع: Asia Web Direct
درباره نویسنده
اخبار و مقالات مرتبط با "پنج تا از بهترین فروشگاه‌های اوتلت بانکوک"

در این مطلب چهار قسمتی، با افرادی آشنا می‌شوید که برای تحقق رویای خود دست از همه داشته‌هایشان کشیدند و زندگی روزمره خود را با هدف دست یافتن به رویاهایشان ترک کردند. بسیاری از آنها اعتقاد دارند، کار راحتی نبود و سختی‌های زیادی تحمل کردند، ولی در نهایت از نتیجه کارشان و از...

برطبق آخرین آمارهای ارائه شده از جانب دولت تایلند (thailand)،‌ این کشور آسیایی با وجود رکود اقتصادی همچنان به روند رو به رشد خود در عرصه گردشگری ادامه می‌دهد و در ژانویه سال 2016 میلادی میزان ورود گردشگران خارجی به این کشور در مقایسه با آمار سال ۲۰۱۵ حاکی از رشد ۱۵ درصدی می‌باشد.

گشت و گذار در نقاط ناشناخته و نادیده همیشه جذاب است و بانکوک پر است از این چیزها. بعضی از این جاذبه‌های بانکوک، فقط در شایعه‌ها شنیده می‌شوند و بعضی سال‌ها زمان برده تا شناخته شوند و بعضی نیز به شکل ناجوانمردانه‌ای دست کم گرفته شده‌اند. اگر سری به این مکان‌هایی که...

تایلند کشور گرمسیری مشهوری است که مکان‌های دیدنی بسیاری در آن وجود دارد. از مناظر طبیعی هیجان‌انگیز و بناهای تاریخی گرفته تا تفریحات منحصر به فرد و سیر و سیاحت، طوری که غیر ممکن است بتوان همه‌ی این‌ها را در یک تور تایلند تجربه کرد. پیش رویتان چند تا از بهترین‌ها را برایتان...