پل اهریمن در دره زیبای Reuss سوئیس

پل اهریمن (Teufelsbrücke) در دهکده Andermatt سوئیس قرار گرفته است. در کل اروپا پل‌های بسیاری وجود دارند که آن‌ها را با نام پل اهریمن می‌شناسند؛ اما این پل به خصوص در سوئیس و در دره خوش‌منظره و زیبای Reuss قرار گرفته و از روی گلوگاه Schöllenen عبور می‌کند.

پل اهریمن در دره زیبای Reuss سوئیس

بر طبق افسانه‌ها، ساخت این پل در این مکان آن قدر سخت و ناممکن بود که در حدود قرن سیزدهم، رئیس ناامید و مستاصل دهکده از اهریمن خواست این پل را بسازد. اهریمن قبول کرد اما در عوضش درخواست کرد که جان اولین نفری که از روی پل عبور می‌کند را بگیرد. محلی‌ها البته زرنگی کردند و یک بز را به سوی او فرستادند و یک صلیب را روی سنگ‌های پل حکاکی کردند.

امروزه کوهنوردان و طبیعت‌گردان، مسیر دایره‌ای شکل Schöllenen را طی می‌کنند تا منظره‌ای عالی از دره، رودخانه Reuss و پل را ببینند. با این که این منطقه با صخره‌های شیبدار احاطه شده اما مسیر کوهنوردی مسیر ساده‌ای است و کامل کردن آن حدود 30 دقیقه طول می‌کشد.

منطقه‌ای خوش‌منظره، مسیرهای پیاده‌روی عالی و پل‌های باستانی بسیاری از مسافران تور سوئیس را به این منطقه می‌کشانند. هر زمانی به جز زمستان برای بازدید از این پل عالی است. در زمستان مسیرهای کوهنوردی در Schöllenen  غیر قابل تردد می‌شوند. برای رسیدن به دهکده زیبای Andermatt می‌توانید از اتومبیل یا قطار استفاده کنید.

منبع: Places To See In Your Lifetime

دیدگاه های مرتبط با پل اهریمن در دره زیبای Reuss سوئیس

امتیاز دهید:
نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
TEL : 22902286 (10 Line)