بازدید از نمایشگاه گوانجو چین (China import & Export Fair, Canton Fair) برای چه مشاغلی مفید است؟

نمایشگاه گوانجو چین که هر 6 ماه در شهر گوانجو، مرکز استان گوانگ دونگ در جنوب چین برگزار میشود در آخرین دوره برگزاری خود در دوره 118 آن در پاییز 1394 در مجموع سه فاز، دارای 24،700 غرفه گذار و 185،969 بازدیدکننده بوده است.

بازدید از نمایشگاه گوانجو چین (China import & Export Fair, Canton Fair) برای چه مشاغلی مفید است؟

این نمایشگاه که در نوع خود یکی از بزرگترین نمایشگاههای تجاری جهان میباشد، فرصت مناسبی برای بیشتر مشاغل فراهم می آورد تا از نزدیک با جدیدترین محصولات و تکنولوژی تولید در موضوعات مختلف آشنا گردند.

تور نمایشگاه گوانجو چین معمولا برای بازدید از فازهای سه گانه این نمایشگاه طراحی میگردد به گونه ای که تجار و بازرگانان و تولیدکنندگان میتوانند با مطالعه دقیق در جزئیات محصولات و خدمات حاضر در هر فاز، با برنامه ریزی قبلی در این نمایشگاه حضور یابند.

گستردگی و تنوع محصولات و صنایع حاضر در فازهای سه گانه این نمایشگاه بگونه ایست که بازدید از این نمایشگاه بدون مطالعه قبلی، سبب سردرگمی بازدیدکننده های این نمایشگاه خواهد شد. جهت آشنایی اجمالی با محصولات نمایشگاه گوانگجو در اینجا سرفصلهای مرتبط با مشاغل مختلف که بازدید از این نمایشگاه برایشان مفید است به اجمال مورد اشاره قرار می گیرد.

فاز یک (فاز صنعتی) : الکترونیک، لوازم برقی خانگی، سخت افزار و ابزار، ماشین آلات، وسایل نقلیه، قطعات یدکی.

فاز دو : مواد و مصالح ساختمانی، تجهیزات روشنایی، محصولات شیمیایی، منابع انرژی، غرفه کالاهای مصرفی بین المللی، هدایای تبلیغاتی، دکوراسیون.

فاز سه : منسوجات و پوشاک، کفش، تجهیزات بانکها و ادارات، موارد و کیف، تجهیزات شهر بازی، دارو، تجهیزات پزشکی، محصولات بهداشتی، مواد غذایی.

برای مطالعه جزئیات کامل و اطلاعات محصولات و خدمات حاضر در نمایشگاه گوانگجو 119 چین به فازهای نمایشگاه گوانگجو مراجعه نمایید.

منبع: آوای بورالان
اخبار و مقالات مرتبط با "بازدید از نمایشگاه گوانجو چین (China import & Export Fair, Canton Fair) برای چه مشاغلی مفید است؟"

طی سالیان گذشته برخی از متقاضیان بازدید از نمایشگاه گوانجو با پرسشی روبه‌رو شده اند که خرید تور گوانجو  مقرون به صرفه ‌تر است یا سفر انفرادی به گوانجو؟ در این مقاله سعی بر آن شده است که راه های سفر به گوانگجو از لحاظ قیمت و مشکلات بررسی گردد.

دیدگاه های مرتبط با بازدید از نمایشگاه گوانجو چین (China import & Export Fair, Canton Fair) برای چه مشاغلی مفید است؟

امتیاز دهید:
نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
TEL : 22902286 (10 Line)