TEL : 22902286 (10 Lines)

بازدید از نمایشگاه گوانجو چین (China import & Export Fair, Canton Fair) برای چه مشاغلی مفید است؟

نمایشگاه گوانجو چین که هر 6 ماه در شهر گوانجو، مرکز استان گوانگ دونگ در جنوب چین برگزار میشود در آخرین دوره برگزاری خود در دوره 118 آن در پاییز 1394 در مجموع سه فاز، دارای 24،700 غرفه گذار و 185،969 بازدیدکننده بوده است.

بازدید از نمایشگاه گوانجو چین (China import & Export Fair, Canton Fair) برای چه مشاغلی مفید است؟

این نمایشگاه که در نوع خود یکی از بزرگترین نمایشگاههای تجاری جهان میباشد، فرصت مناسبی برای بیشتر مشاغل فراهم می آورد تا از نزدیک با جدیدترین محصولات و تکنولوژی تولید در موضوعات مختلف آشنا گردند.

تور نمایشگاه گوانجو چین معمولا برای بازدید از فازهای سه گانه این نمایشگاه طراحی میگردد به گونه ای که تجار و بازرگانان و تولیدکنندگان میتوانند با مطالعه دقیق در جزئیات محصولات و خدمات حاضر در هر فاز، با برنامه ریزی قبلی در این نمایشگاه حضور یابند.

گستردگی و تنوع محصولات و صنایع حاضر در فازهای سه گانه این نمایشگاه بگونه ایست که بازدید از این نمایشگاه بدون مطالعه قبلی، سبب سردرگمی بازدیدکننده های این نمایشگاه خواهد شد. جهت آشنایی اجمالی با محصولات نمایشگاه گوانگجو در اینجا سرفصلهای مرتبط با مشاغل مختلف که بازدید از این نمایشگاه برایشان مفید است به اجمال مورد اشاره قرار می گیرد.

فاز یک (فاز صنعتی) : الکترونیک، لوازم برقی خانگی، سخت افزار و ابزار، ماشین آلات، وسایل نقلیه، قطعات یدکی.

فاز دو : مواد و مصالح ساختمانی، تجهیزات روشنایی، محصولات شیمیایی، منابع انرژی، غرفه کالاهای مصرفی بین المللی، هدایای تبلیغاتی، دکوراسیون.

فاز سه : منسوجات و پوشاک، کفش، تجهیزات بانکها و ادارات، موارد و کیف، تجهیزات شهر بازی، دارو، تجهیزات پزشکی، محصولات بهداشتی، مواد غذایی.

برای مطالعه جزئیات کامل و اطلاعات محصولات و خدمات حاضر در نمایشگاه گوانگجو 119 چین به فازهای نمایشگاه گوانگجو مراجعه نمایید.

منبع: آوای بورالان
درباره نویسنده
اخبار و مقالات مرتبط با "بازدید از نمایشگاه گوانجو چین (China import & Export Fair, Canton Fair) برای چه مشاغلی مفید است؟"

ساخت برج مرکز مالی CTF گوانجو با نام قبلی Chow Tai Fook Centre در سال 2016 تمام شد. این برج بلند گوانجو در منطقه Tianhe قرار دارد. مانند دیگر برج‌های فوق‌العاده بلند چین که از سال 2010 به بعد ساخته شده‌اند، طبقات بالایی این برج نیز شامل سکوی تماشای منظره و هتل است.

مجتمع تفریحی Chimelong گوانجو در خیابان Dashijie و در منطقه Fanyu گوانجو قرار گرفته است. این پارک، یک پارک جامع تفریحی است که جاذبه‌های دیدنی، اقامتگاه‌ها، رستوران و مراکز سرگرمی را در یک مکان جمع کرده است.

برج کانتون (برج گوانجو) یکی از جاذبه‌های گردشگری شهر گوانجو و یکی از خارق‌العاده‌ترین ساختمان‌های تازه ساز دنیا است. برج گوانجو نه تنها به عنوان یک مقصد توریستی مهم گوانجو شناخته می‌شود، بلکه به عنوان برجی برای مخابره سیگنال‌های رادیویی و تلویزیونی نیز عمل می‌کند.

گوانجو (Guangzhou یا گوانگجو) بزرگترین و شکوفاترین شهر صنعتی جنوب چین است. هوای گوانجو شرجی است و تقریبا در تمام طول سال آب و هوایی بهاری دارد و گل‌ها در تمام سال در گوانگجو شکوفه کرده‌اند، به همین دلیل است که نام این شهر گوانگجو به معنی شهر گل‌ها است. نمایشگاه صادرات و واردات...