TEL : 22902286 (10 Lines)

بازدید از نمایشگاه گوانجو چین (China import & Export Fair, Canton Fair) برای چه مشاغلی مفید است؟

نمایشگاه گوانجو چین که هر 6 ماه در شهر گوانجو، مرکز استان گوانگ دونگ در جنوب چین برگزار میشود در آخرین دوره برگزاری خود در دوره 118 آن در پاییز 1394 در مجموع سه فاز، دارای 24،700 غرفه گذار و 185،969 بازدیدکننده بوده است.

بازدید از نمایشگاه گوانجو چین (China import & Export Fair, Canton Fair) برای چه مشاغلی مفید است؟

این نمایشگاه که در نوع خود یکی از بزرگترین نمایشگاههای تجاری جهان میباشد، فرصت مناسبی برای بیشتر مشاغل فراهم می آورد تا از نزدیک با جدیدترین محصولات و تکنولوژی تولید در موضوعات مختلف آشنا گردند.

تور نمایشگاه گوانجو چین معمولا برای بازدید از فازهای سه گانه این نمایشگاه طراحی میگردد به گونه ای که تجار و بازرگانان و تولیدکنندگان میتوانند با مطالعه دقیق در جزئیات محصولات و خدمات حاضر در هر فاز، با برنامه ریزی قبلی در این نمایشگاه حضور یابند.

گستردگی و تنوع محصولات و صنایع حاضر در فازهای سه گانه این نمایشگاه بگونه ایست که بازدید از این نمایشگاه بدون مطالعه قبلی، سبب سردرگمی بازدیدکننده های این نمایشگاه خواهد شد. جهت آشنایی اجمالی با محصولات نمایشگاه گوانگجو در اینجا سرفصلهای مرتبط با مشاغل مختلف که بازدید از این نمایشگاه برایشان مفید است به اجمال مورد اشاره قرار می گیرد.

فاز یک (فاز صنعتی) : الکترونیک، لوازم برقی خانگی، سخت افزار و ابزار، ماشین آلات، وسایل نقلیه، قطعات یدکی.

فاز دو : مواد و مصالح ساختمانی، تجهیزات روشنایی، محصولات شیمیایی، منابع انرژی، غرفه کالاهای مصرفی بین المللی، هدایای تبلیغاتی، دکوراسیون.

فاز سه : منسوجات و پوشاک، کفش، تجهیزات بانکها و ادارات، موارد و کیف، تجهیزات شهر بازی، دارو، تجهیزات پزشکی، محصولات بهداشتی، مواد غذایی.

برای مطالعه جزئیات کامل و اطلاعات محصولات و خدمات حاضر در نمایشگاه گوانگجو 119 چین به فازهای نمایشگاه گوانگجو مراجعه نمایید.

منبع: آوای بورالان
درباره نویسنده
اخبار و مقالات مرتبط با "بازدید از نمایشگاه گوانجو چین (China import & Export Fair, Canton Fair) برای چه مشاغلی مفید است؟"

گوانجو چین در منطقه‌ای با آب و هوای مرطوب و نیمه گرمسیری قرار گرفته است، با کلی آفتاب و باران. در گوانجو 100 سال است که برف نیامده است. تابستان‌های گوانجو، طولانی، شرجی و داغ و زمستان‌های آن کوتاه، معتدل و آفتابی است. متوسط دما در گوانجو 22 درجه سانتیگراد است. ماه ژانویه با متوسط...

ژانگجیاجیه چین برای قله‌های زیبا و خارق‌العاده‌اش، رودهای زلالش، جنگل‌های انبوه و متراکمش و غارهای آهکی بزرگش معروف است. ژانگجیاجیه بعد از فیلم آواتار جیمز کامرون بود که برای مسافران خارجی تور چین جذاب شد. کوه‌های Hallelujah در فیلم آواتار از کوهستان‌های پارک ملی ژانگجیاجیه...

شیرینی کیک ماه، یک شیرینی سنتی چین است که معمولا در زمان فستیوال نیمه پاییز خورده می‌شود. در این فستوال ویژه چین، خانواده‌ها دور هم جمع شده و در حال تماشای ماه، این کیک را می‌خورند. کیک ماه (Mooncake) به خاطر الهه ماه نامگذاری شده است. افسانه‌ها در چین می‌گویند این کیکی است...

ساخت برج مرکز مالی CTF گوانجو با نام قبلی Chow Tai Fook Centre در سال 2016 تمام شد. این برج بلند گوانجو در منطقه Tianhe قرار دارد. مانند دیگر برج‌های فوق‌العاده بلند چین که از سال 2010 به بعد ساخته شده‌اند، طبقات بالایی این برج نیز شامل سکوی تماشای منظره و هتل است.