مقایسه هتل تورهای چارتر کننده پرواز ماهان، در پکیج تورهای نمایشگاه گوانجو 119 چین در بهار 1395 (قسمت چهارم)

در سه مقاله قبل نگارنده در تلاش بوده تا به بررسی هتلهای پیش بینی شده برای تورهای نمایشگاه گوانجو بهار 1395 توسط آژانسهای چارتر کننده پرواز هواپیمایی ماهان بپردازد. در قسمت آخر به بررسی هتلهای شنزن در تورهای ترکیبی تور گوانجو مربوط به هتل 5 ستاره لوکس  SUNSHINE در شهر ساحلی شنزن چین و هتل 4 ستاره CENTURY PLAZA  شهر شنزن خواهیم پرداخت. لازم به ذکر است، از آنجایی که این دو هتل در دو کلاس جداگانه 4 و 5 ستاره قرار دارند، مقایسه آنها با یکدیگر چندان مناسب و علمی نمی باشد.

مقایسه هتل تورهای چارتر کننده پرواز ماهان، در پکیج تورهای نمایشگاه گوانجو 119 چین در بهار 1395 (قسمت چهارم)

هتل 5 ستاره لوکس SUNSHINE در شهر ساحلی شنزن چین

هتل 5 ستاره لوکس سان شاین که با مرکز شهر شنزن حدودا 15 دقیقه فاصله دارد در سال 1991 به بهره برداری رسیده و در سال 2007 مورد بازسازی کامل قرار گرفته است. این هتل که از لحاظ سطح ارائه خدمات و میزان رضایتمندی مسافرینش در سطح بالایی قرار گرفته از مجموع نظرات درج شده در سایت آگودا از مجموع 699 نظر امتیاز 7/9 از 10 امتیاز ممکن را کسب کرده و در سایت booking.com از مجموع 405 نظر Reviews درج شده امتیاز 7/7 از 10 را دریافت کرده که این امر سبب شایستگی در کسب رتبه  Very Good از طرف مسافرین مخاطب این دو سایت بوده است. سایت تریپ ادوایزر نیز از مجموع 508 نظر ارائه شده امتیاز 4 از 5 را به این هتل اعطا کرده است . این هتل در مرکز شاپینگ سنترها و رستورانها، مراکز خرید و... قرار گرفته بشکلی که لوکیشنی بی همتا را در اختیار مسافرینش قرار میدهد.

هتل 4 ستاره CENTURY PLAZA شهر شنزن

این هتل در 9 کیلومتری مرکز شهر شنزن واقع شده که مسافرین جهت رفتن به مرکز شهر میتوانند با تاکسی مسیر را در 20 دقیقه طی کنند. این هتل که سال ساختش به 1988 بازمیگردد در سال 2013 مورد بازسازی قرار گرفته است. این هتل دارای 395 اتاق در 25 طبقه میباشد. نقاط قوت و ضعف این هتل سبب شده تا نظرات متفاوتی نسبت به این هتل ابراز شود، سایت تریپ ادوایزر از مجموع 369 نظر و Reviews اخذ شده در مورد این هتل امتیاز 3/5 را به این هتل داده است ولی سایتهای آگودا و بوکینگ متفقا امتیاز حدود 7 را از مجموع 10 امتیاز ممکن به این هتل داده اند که این امتیاز از میانگین نظرات 2000 نفر ارائه شده است. از نقاط قوت هتل نزدیکی یک رستوران مک دونالد به آن میباشد و نقطه ضعف این هتل عبور یک پل بزرگ عبور خودرو از جلوی آن به همراه پارکینگ خودروها در زیر آن دقیقا مقابل در ورودی هتل می باشد.

بخش‌های دیگر این مطلب:

منبع: آوای بورالان

دیدگاه های مرتبط با "مقایسه هتل تورهای چارتر کننده پرواز ماهان، در پکیج تورهای نمایشگاه گوانجو 119 چین در بهار 1395 (قسمت چهارم)"

امتیاز دهید:
نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
TEL : 22902286 (10 Line)