معدن های سورئال نمک در یکاترینبورگ روسیه

در زیر شهر صنعتی Yekaterinburg روسیه، یک جاذبه طبیعی شگفت‌انگیز پنهان شده است. بر روی دیواره‌های معدن نمک قدیمی این شهر، طرح‌های رنگی و گیج‌کننده‌ای نقش بسته است. این اشکال و طرح‌های خیره‌کننده نتیجه قرار گرفتن لایه‌های ماده معدنی کارنالیت در کنار هم هستند، طرح‌هایی که دیوارهای راه‌روهای این غار را برای کیلومترها تزئین کرده‌اند.

معدن های سورئال نمک در یکاترینبورگ روسیه

امروزه تنها بخش کوچکی از این معادن استفاده می‌شود. این مکان به روی عموم باز نیست و شما تنها با داشتن اجازه رسمی دولت می‌توانید از این معادن دیدن کنید. این نمایش رنگارنگ مواد معدنی در 200 متری سطح زمین قرار دارد. همانطور که گفته شد هر کسی نمی‌تواند از این جاذبه طبیعی بازدید کند، اما Mikhail Mishainik عکاس توانسته به این محل برود و تصاویری خارق‌العاده از این دنیای عجیب ثبت کند.

گرفتن اجازه ورود به این معادن، احتمالا یک از چالش‌برانگیزترین کارهای عمرتان باشد؛ اما اگر به دنبال ماجراجویی هستید هر زمانی به جز زمستان را برای رفتن به Yekaterinburg انتخاب کنید. در زمستان این بخش روسیه فوق‌العاده سرد می‌شود. شما می‌توانید از شهرهای مختلفی در اروپا و شهرهایی مانند دبی، استانبول و تاشکند به فرودگاه بین‌المللی Yekaterinburg برسید.

منبع: Places To See In Your Lifetime

دیدگاه های مرتبط با معدن های سورئال نمک در یکاترینبورگ روسیه

امتیاز دهید:
نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
TEL : 22902286 (10 Line)