معبد سوآن داک تایلند

معبد سوآن داک (wat suan dok)، یکی از زیباترین جاذبه‌هایی است که می‌توانید در تور تایلند در شهر زیبای چیانگ مای به بازدید آن بروید. این معبد با معماری جالبی که دارد یکی از بهترین جاذبه‌های این شهر به شمار می‌رود.

معبد سوآن داک تایلند

سوآن داک از باشکوه‌ترین معابد شهر چیانگ مای برای بازدید است. این معبد بسیار قدیمی معماری ویژه‌ای دارد که باعث جذب هر چه بیشتر گردشگران تور تایلند شده است. سوآن داک در خیابان سوتب و در نزدیکی دیوارهای باستانی شهر چیانگ مای قرار دارد. سوآن دوک از مجسمه‌ها و نقاشی‌های زیبایی تشکیل شده که فضای آرام بخشی دارد. دعا و عبادت کاهنان بودایی این معبد نیز برای گردشگرانی که از نقاط مختلف جهان به چیانگ مای سفر کرده‌اند، جذاب است. این معبد ویژگی‌هایی دارد که در سایر مکان ها و معابد این کشور نمی‌توانید مانند آن را مشاهده نمایید.

مهمترین خصوصیات این معبد، سالن نمازگزاری کاهنان بودایی آن است. از ویژگی‌های دیگر این معبد می‌توان به طراحی مناره‌های آن اشاره کرد که بسیار زیبا و دیدنی هستند. در این مناره‌ها آثار مقدس بوداها قرار دارند. مناره اصلی به رنگ طلا و بقیه آن ها سفید رنگ هستند. علاوه بر مناره ها، می توان از نقش های دیواری برجسته این معبد نیز به عنوان جاذبه توریستی یاد کرد. از معبد سوآن داک، می‌توان مکان‌های دیگر شهر چیانگ مای تایلند را مشاهده کنید. جالب است بدانید که گردشگران تور تایلند نیز می توانند اطلاعات کامل از این مذهب و این معبد را به صورت مستقیم از خود راهبان و کاهنان پرسش کنند.

اخبار و مقالات مرتبط با "معبد سوآن داک تایلند"

معبد په پونگ (WAT PAH PONG)، یکی از جاذبه‌های محبوب در شهر چیانگ مای کشور تایلند است. این معبد در واقع صومعه بودائی است که معماری زیبایی هم دارد.

معبد پهارا سینگ (wat phra singh chiang mai)، یکی از زیباترین جاذبه‌های تاریخی شهر چیانگ مای است که به شما توصیه می‌کنیم در تور تایلند به بازدید آن بروید. در این مقاله به شما خواهیم گفت که چرا این جاذبه در بین مردم تایلند محبوبیت بالایی دارد.

تایلند کشوری غنی از لحاظ فرهنگی است و در کنار تمام جاذبه‌های طبیعی خود، تاکنون سعی داشته تا مکان‌های مقدس نظیر زیارتگاه‌ها و معابد را نیز حفظ کند. شهر Chiang Mai بهترین نماینده برای معماری تایلند است. حدود ۲۰۰ معبد در چیانگ مای وجود دارد، با ما همراه باشید و بهترین معبدهای چیانگ...

دیدگاه های مرتبط با معبد سوآن داک تایلند

امتیاز دهید:
نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
TEL : 22902286 (10 Line)