مرکز خرید Bugis Plus سنگاپور

مرکز خرید Bugis+ در منطقه Bugis سنگاپور قرار دارد. این مرکز خرید که در سال 2009 افتتاح شده، با معماری مد روز و غیر معمولش به خوبی با حال و هوای محله Bugis جور شده است. این مرکز خرید که سابقا با نام Iluma شناخته می‌شد، چند سال قبل به Bugis+ تغییر نام داده شد.

مرکز خرید Bugis Plus سنگاپور

نمای یک سمت مجتمع با اشکال هندسی جالبی پوشیده شده است. این اشکال، شب هنگام روشن شده و رقص نورهای زیبایی را ایجاد می‌کنند. در تضاد با این نمای منحنی شکل، سمت دیگر بنا به شکل یک مکعب مستطیل قرمز رنگ ساخته شده است. این ساختمان 10 طبقه بیشتر اوقات به عنوان یکی از منحصربه‌فردترین مرکز خریدهای دنیا شناخته می‌شود.

دیدن معماری شگفت‌انگیز این مرکز خرید و گشتن در میان فروشگاه‌ها، رستوران‌ها و مراکز تفریحی بسیار زیادش، دلایل خوبی برای رفتن به این نقطه از شهر در مدت تور سنگاپور هستند. هر زمانی از سال برای رفتن به این مرکز خرید سنگاپور مناسب است. هوا در تمام طول سال در این شهر گرم است. شما می‌توانید به راحتی از طریق سیستم حمل و نقل عمومی که استفاده از آن بسیار ساده است، به این مجتمع بروید. می‌توانید از تاکسی‌های سنگاپور نیز استفاده کنید، که آن قدرها که به نظر می‌آید هزینه‌بر نیستند.

منبع: Places To See In Your Lifetime

دیدگاه های مرتبط با مرکز خرید Bugis Plus سنگاپور

امتیاز دهید:
نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
TEL : 22902286 (10 Line)