یک تجربه شاعرانه با قایق سواری در رودخانه لی در چین

رودخانه 83 کیلومتری لی، بین گویلین و یانگشو جاری بوده و به خاطر مناظر فوق‌العاده زیبایش مشهور است. بهترین راه برای لذت بردن از این مناظر، سفر در طول رودخانه همراه با یک تور قایق سواری است. رودخانه Li محبوب‌ترین جاذبه منطقه Guangxi چین و یکی از برترین جاذبه‌های گردشگری این کشور برای مسافران تور چین است.

یک تجربه شاعرانه با قایق سواری در رودخانه لی در چین

در طول سفر با قایق در طول رودخانه لی، راهنماهای تور شما را با بخش‌های مختلف رودخانه آشنا می‌کنند. هر کدام از جاذبه‌های مسیر، داستانی جذاب و شنیدنی دارند. تپه خرطوم فیل (Elephant Trunk Hill) صخره‌ای در کنار رودخانه است که همانند یک فیل در حال نوشیدن آب از رودخانه به نظر می‌آید. تپه پاگودا محل قرارگیری یک پاگودا باقی‌مانده از سلسله مینگ است. در پاییز و زمانی که این تپه کوچک با برگ‌های قرمز درختان پوشیده می‌شود، منظره‌ای فوق‌العاده زیبا پدید می‌آید. شهر باستانی Daxu، یک شهر کوچک، باقی مانده از سلسله مینگ است که 2 کیلومتر در امتداد رودخانه کشیده شده است. در تور قایق سواری در طول رودخانه لی، شما از بازارها، فروشگاه‌ها و این شهر قدیمی دیدن می‌کنید.

غار دوازده کیلومتری Guanyan همراه با تعداد زیادی قله‌های کارستی و دهکده‌های زیبا از دیگر جذابیت‌های این مسیر هستند. توریست‌های تور چین همچنین می‌توانند یک روش سنتی صید ماهی را در این منطقه ببینند: ماهیگیران محلی در این منطقه از پرنده باکلان (Cormorant) برای صید ماهی استفاده می‌کنند. این پرنده‌ها در آب شیرجه زده و ماهی شکار می‌کنند. سپس ماهیگیر، ماهی را از دهان باکلان بیرون می‌آورد. شهر کوچک Xingping مناظری شاعرانه و نفس‌گیر دارد؛ تصاویر این شهر در نقاشی‌های چینی زیاد به چشم می‌خورد.

تور کروز رودخانه لی حدود 4 یا 5 ساعت زمان می‌برد. خود شهر گویلین مکانی شگفت‌انگیز و زیبا است. باغ‌های مبهوت‌کننده پلکانی از جاذبه‌های اصلی گویلین هستند. مسافران تور چین همچنین می‌توانند شهر یانگشو را نیز گشته و در اقامتگاه لوکس رودخانه لی (Li River Resort) اقامت کنند.

منبع: Places To See In Your Lifetime
درباره نویسنده
اخبار و مقالات مرتبط با "یک تجربه شاعرانه با قایق سواری در رودخانه لی در چین"

هر کشوری جاذبه‌های گردشگری خودش را دارد، چین نیز از این قاعده مستثنی نیست. وقتی نام چین را می‌شنوید اولین جاذبه گردشگری که به ذهنتان می‌آید کدام است؟ دیوار بزرگ چین است، شهر ممنوعه است یا پانداهای غول‌پیکر چین؟ در ادامه معروفترین جاذبه‌های گردشگری چین را برایتان آماده...

غار Reed Flute در استان Guangxi چین و در اطراف شهر گویلین قرار گرفته است. این غار آهکی و طبیعی فوق‌العاده بزرگ، محبوب‌ترین و با 1200 سال قدمت احتمالا قدیمی‌ترین جاذبه این منطقه است. رنگ‌ها و نورهای داخل غار یکی از غریب‌ترین تجربه‌های حس بینایی کل زندگیتان را برای شما به ارمغان...

چین احتمالا متفاوت‌ترین کشور نسبت به کشور خودتان است. در چین کلی تجربه غیر معمول خواهید داشت. ما یک قدم جلوتر رفته‌ایم و لیست کارهایی را برایتان آماده کرده‌ایم تا آنها را در چین انجام داده و مانند توریست‌های معمولی و به شکلی معمولی، چین را تجریه نکنید.

سوار شدن به قطار و پیاده شدن از آن در کشور خودتان ممکن است کاری راحت برایتان باشد، ولی در چین برای سوار شدن به قطار و پیاده شدن از آن چند کار اضافی باید انجام دهید. وقتی در مدت تور چین می‌خواهید قطار سوار شوید، چیزهایی وجود دارد که مسلما باید آن‌ها را بدانید.

دیدگاه های مرتبط با "مقاله یک تجربه شاعرانه با قایق سواری در رودخانه لی در چین"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
TEL : 22902286 (10 Lines)