یک تجربه شاعرانه با قایق سواری در رودخانه لی در چین

رودخانه 83 کیلومتری لی، بین گویلین و یانگشو جاری بوده و به خاطر مناظر فوق‌العاده زیبایش مشهور است. بهترین راه برای لذت بردن از این مناظر، سفر در طول رودخانه همراه با یک تور قایق سواری است. رودخانه Li محبوب‌ترین جاذبه منطقه Guangxi چین و یکی از برترین جاذبه‌های گردشگری این کشور برای مسافران تور چین است.

یک تجربه شاعرانه با قایق سواری در رودخانه لی در چین

در طول سفر با قایق در طول رودخانه لی، راهنماهای تور شما را با بخش‌های مختلف رودخانه آشنا می‌کنند. هر کدام از جاذبه‌های مسیر، داستانی جذاب و شنیدنی دارند. تپه خرطوم فیل (Elephant Trunk Hill) صخره‌ای در کنار رودخانه است که همانند یک فیل در حال نوشیدن آب از رودخانه به نظر می‌آید. تپه پاگودا محل قرارگیری یک پاگودا باقی‌مانده از سلسله مینگ است. در پاییز و زمانی که این تپه کوچک با برگ‌های قرمز درختان پوشیده می‌شود، منظره‌ای فوق‌العاده زیبا پدید می‌آید. شهر باستانی Daxu، یک شهر کوچک، باقی مانده از سلسله مینگ است که 2 کیلومتر در امتداد رودخانه کشیده شده است. در تور قایق سواری در طول رودخانه لی، شما از بازارها، فروشگاه‌ها و این شهر قدیمی دیدن می‌کنید.

غار دوازده کیلومتری Guanyan همراه با تعداد زیادی قله‌های کارستی و دهکده‌های زیبا از دیگر جذابیت‌های این مسیر هستند. توریست‌های تور چین همچنین می‌توانند یک روش سنتی صید ماهی را در این منطقه ببینند: ماهیگیران محلی در این منطقه از پرنده باکلان (Cormorant) برای صید ماهی استفاده می‌کنند. این پرنده‌ها در آب شیرجه زده و ماهی شکار می‌کنند. سپس ماهیگیر، ماهی را از دهان باکلان بیرون می‌آورد. شهر کوچک Xingping مناظری شاعرانه و نفس‌گیر دارد؛ تصاویر این شهر در نقاشی‌های چینی زیاد به چشم می‌خورد.

تور کروز رودخانه لی حدود 4 یا 5 ساعت زمان می‌برد. خود شهر گویلین مکانی شگفت‌انگیز و زیبا است. باغ‌های مبهوت‌کننده پلکانی از جاذبه‌های اصلی گویلین هستند. مسافران تور چین همچنین می‌توانند شهر یانگشو را نیز گشته و در اقامتگاه لوکس رودخانه لی (Li River Resort) اقامت کنند.

منبع: Places To See In Your Lifetime

دیدگاه های مرتبط با یک تجربه شاعرانه با قایق سواری در رودخانه لی در چین

امتیاز دهید:
نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
TEL : 22902286 (10 Line)