ضمن تبریک سال نو، جهت اطلاع از ساعات کاری آژانس آوای بورالان در ایام تعطیلات نوروز به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید.

غار شگفت انگیز ملیسانی در یونان

غار Melissani در جزیره Kefalonia یونان قرار گرفته است. غار Melissani تعداد زیادی گردشگر تور یونان را به خود جذب می‌کند. محیط بیرون غار با جنگل پوشیده شده و در داخل ورود نور خورشید و آب فوق‌العاده زلال، مکانی رویایی و مسحورکننده به وجود آورده است.

غار شگفت انگیز ملیسانی در یونان

در اساطیر یونان این مکان با نام غار Nymphها شناخته می‌شده است. این غار دو تالار و یک جزیره در داخل دارد. یکی از سالن‌های غار، سقفی باز داشته و اجازه ورود نور را به داخل می‌دهد. نور آفتاب باعث می‌شود آب آن قدر زلال به نظر آید که گویی قایق‌ها روی هوا حرکت می‌کنند.

این شگفتی طبیعت، یکی از اصلی‌ترین جاذبه‌های گردشگری این جزیره زیبای یونان است. بهترین زمان برای دیدن این غار در نیمه‌های یک روز آفتابی است. البته بسیاری می‌گویند بازدید از این غار، صبح‌ها و غروب‌ها هم جذابیت خود را دارد. رفتن و رسیدن به این غار در تور یونان کار ساده‌ای است. شما می‌توانید به راحتی از طریق شهر Sami یا دهکده Agia Efimia به این غار بروید. می‌توانید به قایقران انعام داده تا او شما را در غار گردانده و در مورد غار به شما اطلاعات دهد.

منبع: Places To See In Your Lifetime
درباره نویسنده
دانیال زابلی زاده دانیال زابلی زاده کارشناس فناوری اطلاعات
دانشگاه یزد
اخبار و مقالات مرتبط با "غار شگفت انگیز ملیسانی در یونان"

ساحل ناواجیو (Navagio Beach) در جزیره Zakynthos یونان قرار گرفته است. این ساحل مشهور یونان در کرانه شمال غربی جزیره قرار گرفته و بی‌نهایت زیبا است. شن‌های سفید و دریای آبی شفاف با صخره‌های شیب‌دار سنگ‌آهکی احاطه شده‌اند و ساحلی ایزوله شده به وجود آورده‌اند.

مونمواسیا یک جزیره‌ی صخره‌ای است که در سواحل شرقی Peloponnese یونان واقع شده است و توسط گذرگاهی کوتاه به خشکی راه پیدا می‌کند. این جزیره زیبای یونان، ۳۰۰ متر عرض و یک کیلومتر طول دارد. در دامنه‌ی این فلات و قسمتی که به سمت دریا بوده و از سمت خشکی دیده نمی‌شود، شهری کوچک قرار...

طبق افسانه‌ها، خدایان، جزیره‌های اسپورادس (Sporades) یونان را با پرتاب کردن سنگ‌های رنگی در دریای اژه ساخته‌اند. این افسانه در نام این جزیره‌ها "اسپورادس" به معنی "پراکنده" و در رنگ تپه‌های سرسبز، آب‌های آبی کبود و سواحل شنی‌اش منعکس شده است.

دیدگاه های مرتبط با "مقاله غار شگفت انگیز ملیسانی در یونان"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
TEL : 22902286 (10 Lines)