غار شگفت انگیز ملیسانی در یونان

غار Melissani در جزیره Kefalonia یونان قرار گرفته است. غار Melissani تعداد زیادی گردشگر تور یونان را به خود جذب می‌کند. محیط بیرون غار با جنگل پوشیده شده و در داخل ورود نور خورشید و آب فوق‌العاده زلال، مکانی رویایی و مسحورکننده به وجود آورده است.

غار شگفت انگیز ملیسانی در یونان

در اساطیر یونان این مکان با نام غار Nymphها شناخته می‌شده است. این غار دو تالار و یک جزیره در داخل دارد. یکی از سالن‌های غار، سقفی باز داشته و اجازه ورود نور را به داخل می‌دهد. نور آفتاب باعث می‌شود آب آن قدر زلال به نظر آید که گویی قایق‌ها روی هوا حرکت می‌کنند.

این شگفتی طبیعت، یکی از اصلی‌ترین جاذبه‌های گردشگری این جزیره زیبای یونان است. بهترین زمان برای دیدن این غار در نیمه‌های یک روز آفتابی است. البته بسیاری می‌گویند بازدید از این غار، صبح‌ها و غروب‌ها هم جذابیت خود را دارد. رفتن و رسیدن به این غار در تور یونان کار ساده‌ای است. شما می‌توانید به راحتی از طریق شهر Sami یا دهکده Agia Efimia به این غار بروید. می‌توانید به قایقران انعام داده تا او شما را در غار گردانده و در مورد غار به شما اطلاعات دهد.

منبع: Places To See In Your Lifetime
درباره نویسنده
اخبار و مقالات مرتبط با "غار شگفت انگیز ملیسانی در یونان"

گاهی با مناظری روبروی می‌شویم که باور نمی‌کنیم حقیقتا وجود داشته باشند. اگر به دنبال یک هدیه خوب برای چشمانتان هستید، جایی نروید. لیست پیش رو، لیستی از زیباترین مکانهایی است که می‌توانید در زندگیتان ببینید.

اواخر بهار و اوایل تابستان بهترین زمان برای گشتن در طبیعت است. با ما همراه باشید و این 5 پارک ملی فوق‌العاده زیبا را ببینید. پارک هایی که برای نشان دادن زیبایی‌شان نیازی به فیلترهای اینستاگرام نیست.

ساحل ناواجیو (Navagio Beach) در جزیره Zakynthos یونان قرار گرفته است. این ساحل مشهور یونان در کرانه شمال غربی جزیره قرار گرفته و بی‌نهایت زیبا است. شن‌های سفید و دریای آبی شفاف با صخره‌های شیب‌دار سنگ‌آهکی احاطه شده‌اند و ساحلی ایزوله شده به وجود آورده‌اند.

تابستان از راه رسیده و فصل مسافرت شروع شده است. اگر برای سفر در تابستان برنامه‌ریزی می‌کنید لازم است ابتدا مقصد خود را تعیین کنید تا بعد همه لوازم و ملزومات آن را آماده کنید. سواحل زیادی در سراسر دنیا وجود دارند و هر کدام زیبایی خاص خود را دارند. در ادامه به معرفی ۱۰ ساحل زیبای...

دیدگاه های مرتبط با "مقاله غار شگفت انگیز ملیسانی در یونان"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
TEL : 22902286 (10 Lines)