تجربه شفق قطبی در لپلند فنلاند

فنلاندی‌ها شفق قطبی را روباه آتشین می‌نامیدند، چرا که باور داشتند این نورها کار روباهی است که با دمش آسمان را به آتش می‌کشد. این پدیده طبیعی در زمستان‌ها اتفاق می‌افتد و برای محلی‌ها آن قدر عادی شده که توجه خاصی به آن ندارند. اما تماشای این پدیده برای مسافران تور فنلاند نفسگیر بوده و هیچ وقت خسته‌کننده نمی‌شود، چرا که رنگ‌ها و طرح‌های آن به صورت مداوم تغییر می‌کند.

تجربه شفق قطبی در لپلند فنلاند

دیده شدن نورهای شمالی به فعالیت‌های خورشیدی بستگی دارد و گاهی اوقات می‌توان آن را در بخش‌های شمالی فنلاند دید. با این حال در منطقه Lapland احتمال مشاهده شفق قطبی بالا است. بسیاری این منطقه را جادویی می‌دانند، جایی که بابانوئل در آن زندگی می‌کند. اگر زمستان را دوست دارید، در تور فنلاند خود به Lapland سفر کنید.

این بخش از فنلاند بهترین مکان برای دیدن شفق قطبی و انجام فعالیت‌های مفرح زمستانی است. از آنجا که Lapland یک نقطه توریستی محبوب است، دسترسی به آن آسان است. شما می‌توانید با اتوبوس یا قطار به این بخش از فنلاند سفر کنید.

منبع: Places To See In Your Lifetime
اخبار و مقالات مرتبط با "تجربه شفق قطبی در لپلند فنلاند"

پارک ملی Oulanka بین منطقه Ostrobothnia شمالی و Lapland گسترده شده و محوطه وسیعی از طبیعتی بکر و دست نخورده را پوشش می‌دهد. این پارک مکانی منحصر به فرد است، چرا که ترکیبی از طبیعت مناطق شمالی، جنوبی و شرقی کشور است. جانداران و گیاهان در معرض خطر بسیاری در این پارک وجود دارند. یکی از جذابیت‌های...

دیدگاه های مرتبط با تجربه شفق قطبی در لپلند فنلاند

امتیاز دهید:
نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
TEL : 22902286 (10 Line)