دیدن مناظر شگفت انگیز شالیزارهای پلکانی یوننان در تور چین

شهرستان Yuanyang در استان یوننان چین در کنار رودخانه سرخ قرار گرفته و به خاطر شالیزارهای پلکانی شگفت‌انگیزش شهرتی جهانی دارد. این منطقه در لیست میراث جهانی متعلق به کشور چین ثبت شده است. این منطقه که هنوز به خاطر صنعت توریسم دستخوش تغییرات نشده، اصالت و بکری خود را حفظ کرده است.

دیدن مناظر شگفت انگیز شالیزارهای پلکانی یوننان در تور چین

این شالیزارهای پلکانی به وسیله دست و توسط مردم هانی (Hani) در حدود 1000 سال پیش ساخته شده‌اند؛ در کوهستان‌هایی که 1800 متر بالاتر از سطح دریا قرار گرفته‌اند. آب مورد نیاز برای زراعت از بالای تپه‌ها و از ذخیره‌گاه‌های جنگلی تامین می‌شود. از ماه نوامبر تا مارس شالیزارها پر آب می‌شوند. ماه سپتامبر ماه برداشت و درو برنج است.

در حالی که این منطقه از چین، دور افتاده بوده و جاده‌هایی که شما را به این مکان می‌رسانند کیفیت خوبی ندارند، با این حال تجربه حضور در این بخش از کشور در تور چین، تجربه‌ای منحصر به فرد و تکرارنشدنی برای شما خواهد بود. در کنار شالیزارهای زیبا، آشنایی با فرهنگ و سبک زندگی اقلیت‌های چین ساکن در این منطقه، یکی دیگر از جنبه‌های کمتر دیده شده چین را به گردشگران نشان می‌دهد.

منبع: Places To See In Your Lifetime
درباره نویسنده
اخبار و مقالات مرتبط با "دیدن مناظر شگفت انگیز شالیزارهای پلکانی یوننان در تور چین"

ساحل سرخ (Red Beach) در اطراف شهر Panjin چین قرار گرفته است. رنگ سرخِ نوع خاصی از چمن با نام Suaeda، منظره‌ای غیر معمول و حیرت‌آور در این منطقه از چین به وجود آورده است. آب‌های کم عمق و زمین‌هایی که در مد کامل به زیر آب می‌روند، هزاران پرنده مهاجر را به یکی از بزرگترین تالاب‌های...

دره Jiuzhaigou (دره 9 دهکده) بدون شک یکی از خارق‌العاده‌ترین نقاط روی زمین است. این دره در استان شمالی سیچوان چین و در انتهای فلات تبت قرار دارد و یک منطقه حفاظت شده طبیعی و یک پارک ملی چین است. این مکان برای گردشگران خارجی تور چین به ندرت شناخته شده است.

تونل جاده‌ای Guoliang در استان Henan چین ساخته شده است. این جاده یکی از تاثیرگذارترین و منحصربه‌فردترین جاده‌های جهان است. این تونل در کوه‌های Taihang کنده شده و برای دهکده دور افتاده Guoliang یک راه ارتباطی ایجاد کرده است.

غار Reed Flute در استان Guangxi چین و در اطراف شهر گویلین قرار گرفته است. این غار آهکی و طبیعی فوق‌العاده بزرگ، محبوب‌ترین و با 1200 سال قدمت احتمالا قدیمی‌ترین جاذبه این منطقه است. رنگ‌ها و نورهای داخل غار یکی از غریب‌ترین تجربه‌های حس بینایی کل زندگیتان را برای شما به ارمغان...

دیدگاه های مرتبط با "مقاله دیدن مناظر شگفت انگیز شالیزارهای پلکانی یوننان در تور چین"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
TEL : 22902286 (10 Lines)