سفری رمانتیک و ماجراجویانه در یک هتل دریایی در اندونزی

کشتی 46 متری Alila Purnama درست است که همانند یک کشتی دزدان دریایی به نظر می‌آید، با این حال این کشتی یک هتل شناور روی دریا است. فضای داخلی بزرگ و وسیع آن، تمام امکانات رفاهی لازم برای یک سفر دریایی رمانتیک را در خود جای داده است. مجموعه Alila هتل‌های بسیاری ساخته است و این یکی بدون شک جذاب‌ترین و مهیج‌ترین آن‌ها است. این هتل/کشتی در منطقه Sorong اندونزی فعالیت می‌کند.

سفری رمانتیک و ماجراجویانه در یک هتل دریایی در اندونزی

هتل Alila Purnama برنامه‌های مسافرتی بسیاری را برای مسافران تور اندونزی در نظر گرفته است. سفر اکتشافی جزیره Komodo یک مسافرت 6 شبه به سرزمین اژدهای کومودو است. این کشتی در طول سواحل خوش‌منظره منطقه حرکت می‌کند. سفر اکتشافی Ambon مهمانان را به جزیره‌های Banda می‌برد؛ منطقه‌ای که برای زندگی غنی دریایی و صخره‌های مرجانیش شهرتی جهانی دارد. سفر به Raja Ampat عاشقان ماجراجویی را به مکان‌هایی بهشتی می‌برد؛ مکان‌هایی که با آب‌های شفاف فرصتی عالی برای غواصی فراهم می‌کنند. در تمام این برنامه سفرها، کسب یک تجربه فراموش‌نشدنی در سفر به اندونزی تضمین شده است.

با اقامت در این هتل شانس این را دارید که در تور اندونزی، یک سفر فوق‌العاده لوکس و همچنین ماجراجویانه و هیجان‌انگیز را به گنجینه خاطراتتان اضافه کنید. برای این سفر شما باید از قبل برنامه‌ریزی کرده و برای اقامت در کشتی ثبت نام کنید. سفرهای مختلف و متنوعی در تمام طول سال برنامه‌ریزی می‌شوند. این کشتی حرکت خود را از بندر غربی Papua در Sorong اندونزی آغاز می‌کند.

منبع: Places To See In Your Lifetime

دیدگاه های مرتبط با سفری رمانتیک و ماجراجویانه در یک هتل دریایی در اندونزی

امتیاز دهید:
نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
TEL : 22902286 (10 Line)