شهر حیرت آور روندا در اسپانیا

شهر کوچک Ronda در نزدیکی شهر Málaga اسپانیا قرار دارد. این شهر تاریخی بر روی کوهستان‌هایی بلند و در ارتفاع 750 متری بالاتر از سطح دریا بنا شده است. این شهر گردشگران تور اسپانیا را از سراسر جهان به سمت خود کشانده و آن‌ها را مجذوب زیبایی‌هایش می‌کند.

شهر حیرت آور روندا در اسپانیا

روندا در 100 کیلومتری غرب شهر مالاگا قرار گرفته و جمعیتی در حدود 35 هزار نفر دارد. رودخانه Guadalevín از میان شهر گذشته و این شهر را به دو قسمت تقسیم می‌کند. آب این رودخانه در طول قرن‌ها، تنگه‌ای با شیب تند به عمق 100 متر با نام El Tajo را به وجود آورده است.

یکی از جذاب‌ترین دیدنی‌های این شهر برای گردشگران تور اسپانیا، نقاشی‌های روی صخره در غار Cueva de la Pileta هستند. این نقاشی‌ها مربوط به عصر نوسنگی هستند. تعداد زیادی بنا با معماری به سبک نئوکلاسیک در روندا باقی مانده‌اند. ارنست همینگوی و اورسون ولز در روندا خانه داشتند و تابستان‌های خود را در این شهر می‌گذراندند. شما می‌توانید از طریق بزرگراه‌های اسپانیا و یا قطار به این شهر برسید. یک قطار مستقیم دو بار در روز از مادرید به روندا می‌آید.

منبع: Places To See In Your Lifetime
اخبار و مقالات مرتبط با "شهر حیرت آور روندا در اسپانیا"

کودیلرو دهکده ای کوچک اما در عین حال زیبا واقع در شمال ساحل اسپانیا است که توسط وایکینگ‌ها پایه‌گذاری شده است. در طول قرون متمادی کودیلرو دهکده‌ای ماهی‌گیری بوده است و ماهیگیری هم اکنون نیز پس از صنعت توریسم به عنوان یکی از شاخه های اصلی اقتصاد به شمار می رود.

بسیاری بسالو را به عنوان یکی از زیباترین شهرهای قرون وسطایی اسپانیا می‌شناسند. این شهر در اوایل قرون وسطی اهمیت فراوانی داشت. در آن زمان Wilfred، کنت Besalu، کل کاتالونیا را متحد کرده بود و باعث شده بود این شهر به مرکزی پر اهمیت در اسپانیا تبدیل شود.

دهکده Casares در استان Málaga و در منطقه خود مختار اندلس اسپانیا قرار گرفته است. گفته می‌شود جولیوس سزار زمانی که ناراحتی کبد داشته در این محل درمان شده است. چشمه‌های سولفوریک با خاصیت درمانی دهکده Casares، همچنان جوشان هستند. مورها در قرن دوازدهم، قلعه خود را در این مکان بنا کردند....

اسپانیا به خاطر شهرهای فریبنده‌اش، مناظر زیبایش، مردم خونگرمش و زندگی شبانه مفرح و شادش یکی از محبوب‌ترین کشورهای دنیا بین گردشگران است. اما بازدید از شهرهایی مانند بارسلون و مادرید یا دیگر شهرهای بزرگ این کشور در مدت تور اروپا، تنها گوشه‌ای از تصویر واقعی اسپانیا را به...

دیدگاه های مرتبط با شهر حیرت آور روندا در اسپانیا

امتیاز دهید:
نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
TEL : 22902286 (10 Line)