ترین ها: رمانتیک ترین رستوران دنیا

تجربه های کمی در دنیا وجود دارند که از خوردن یک غذای لذیذ در حالی که با منظره ای نفس گیر احاطه شده باشید، به یاد ماندنی تر (یا رمانتیک تر) باشند. به همین دلیل است که وقتی هتل رستوران Grotta Palazzese را دیدیم، کاری جز عاشق شدن نتوانستیم انجام دهیم.

ترین ها: رمانتیک ترین رستوران دنیا

این رستوران فوق العاده زیبا، در جنوب شهر Polignano a Mare ایتالیا قرار گرفته است. این رستوران که بخشی از هتل Grotta Palazzese است، در داخل یک غار طاق دار آهکی قرار گرفته و منظره ای خیره کننده از دریای Adriatic و صخره های هم جوارش را در هنگام شام خوردن به شما ارائه می دهد. در طول روز، غار با بازتاب نور خورشید از سطح دریای شفاف و آبی روشن می شود. این غار در زمان های گذشته (در سال های 1700) توسط اشراف زادگان برای برگزاری جشن ها استفاده می شده است.

منبع: Travel + Leisure
درباره نویسنده
اخبار و مقالات مرتبط با "ترین ها: رمانتیک ترین رستوران دنیا"

غذای ایتالیایی در داخل ایتالیا، با آن چیزی که در بقیه دنیا با نام غذایی ایتالیایی شناخته می‌شود، خیلی متفاوت است. غذای ایتالیایی به راستی یکی از متنوع‌ترین غذاهای دنیا است. در هر منطقه از ایتالیا، حتی در هر شهر یا روستای ایتالیا، غذاها خصوصیات ویژه‌ی خود را دارند.

یکی از بهترین جنبه‌های گردشگری برای کسانی که عاشق خوردن هستند، امتحان کردن غذاهای محلی مناطق مختلف دنیا و آشنا شدن با طعم‌های متفاوت و جدید است. در دنیا، شهرهای زیادی هستند که در کنار جاذبه‌های طبیعی و تاریخی خود، با ارائه‌ی غذاهای لذیذ و منحصربه‌فرد دوستداران غذا...

دیدگاه های مرتبط با "مقاله ترین ها: رمانتیک ترین رستوران دنیا"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
TEL : 22902286 (10 Lines)