رستوران های بانکوک

رستوران های بانکوک، یکی از مکان‌هایی است که در طول سفر خود با تور تایلند به سراغ آن خواهید رفت. در این مقاله شما را با بهترین رستوران‌های بین‌المللی و ایرانی بانکوک آشنا خواهیم کرد.

رستوران های بانکوک

رستوران Ban Khun Mae بانکوک

این رستوران اتاق‌هایی تاریک و راحت دارد و با میزهای بزرگ دایره‌ای پر شده است. یکی از رستوران‌های مناسب برای آشنایی با طعم غذاهای تایلندی هم Ban Khun Mae است. در تور تایلند و در این رستوران به ما توصیه می‌کنیم  Kung Sa oug (یک ظرف پر از میگوی نیمه خام که با سیر و فلفل طعم دار کرده‌اند) آغاز و با Pla rad Pig (ماهی Grouper سرخ شده با سس تند) به پایان ببرید.

رستوران ایرانی نور بانکوک

بهترین رستوران ایرانی که در تایلند توسط بسیاری از روزنامه‌ها و مجلات به خاطر کیفیت بالای آن مورد تائید قرار گرفته و یکی از بهترین رستوران‌های تور تایلند می‌باشد، رستوران نور است. در این رستوران انواع غذاهای ایرانی به مشتریان عرضه کرده است. این رستوران اولین رستوران ایرانی است که حساسترین نقطه تجاری بانکوک به نام پتونام (pratunam) در سال 2002 پایه‌‌گزاری شده است. این رستوان با ظرفیتی معادل 70 نفر، بهترین غذاهای ایرانی را برای سرو دارد. 

رستوران پردیس بانکوک

رستوران پردیس یکی دیگر از رستوران‌های ایرانی شهر بانکوک برای تجربه واقعی یک غذای عالی ایرانی است. این رستوران دو شعبه در شهرهای پاتایا و بانکوک دارد.  پردیس با مدیریت ایرانی خود و با انواع غذاهای ایرانی و در محیطی آرام و خانوادگی، یک غذای عالی را در اختیار گردشگران تور تایلند قرار می‌دهد.

Vientiane Kitchen بانکوک

این رستوران غذاهایی با کیفیت بسیار بالای در اختیار گردشگران قرار می‌دهد. بهترین ویژگی این رستوران کنترل ادویه‌ها توسط آشپز است که اگر اعلام کنید که گردشگر هستید و به طعم های تند آنها عادت ندارید، غذا را با ادویه کمتر به شما ارائه می‌دهند. در این رستوران ضمن سرو غذا می‌توانید از موزیک محلی تایلندی نیز لذت ببرید.

رستوران Basil بانکوک

این رستوران جدید با دکور زیبا در هتل شرایتون ( Sheraton Grande Sukhumvit Hotel) واقع شده است . اگر می خواهید از محیطی دلچسب زیبا و آرام بخش هتل استفاده کنید و عصر دل انگیزی داشته باشید یا یک غذای تجاری و کاری با همکاران یا شرکای خود میل کنید.

رستوران Eat Me بانکوک

این رستوران در سال 1998 تاسیس شده و یکی از بهترین رستوران‌هایی است که به شما توصیه می‌کنیم طع غذاهای آن را در تور تایلند بچشید. این رستوران با سرو انواع غذاهای محلی و بین المللی همه روزه از ساعت 3 بعد ازظهر تا 1 صبح از مهمانان خود پذیرایی کرده و یک غذای خوشمزه را در اختیار شما قرار می‌دهد. ایت می با وجودی که یکی از بهترین رستوران‌های شهر بانکوک می‌باشد، با این حال  به دلیل وجود روند رو به رشد عملکرد مدیریت و پرسنل هیجان و تازگی خود را به طور کامل حفظ کرده است. علاوه بر پذیرایی از مشتریان برای صرف ناهار و شام در فضایی آرام بخش و راحت، وجود گالری هنری در قسمتی از این رستوران زیبایی خاصی را به این مجموعه داده است.

دیدگاه های مرتبط با رستوران های بانکوک

امتیاز دهید:
نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
TEL : 22902286 (10 Line)