ذخیره گاه طبیعی یادینگ چین، بهشت گمشده طبیعت دوستان

ذخیره‌گاه طبیعی یادینگ (Yading Nature Reserve)، در شهرستان Daocheng، در استان سیچوان چین قرار گرفته است. Yading که در ارتفاعی بالا نسبت به سطح دریا قرار گرفته، به معنای واقعی کلمه یک پناهگاه طبیعی است. دنیای بیرون، این منطقه را تازه در اواخر دهه 1990 شناخت. یادینگ بسیار خاص بوده و زیارت‌کنندگان بودایی زیادی به این منطقه زیبا می‌آیند. سه قله در این منطقه توسط دالای لامای پنجم تقدیس شده‌اند.

ذخیره گاه طبیعی یادینگ چین، بهشت گمشده طبیعت دوستان

مسافران تور چین برای لذت بردن از طبیعت بی‌مانند این منطقه و یک کوهنوردی فراموش‌نشدنی در کوهستان‌ها به این منطقه می‌آیند. با شروع از دهکده Yading، کامل کردن مسیر دور کوهستان‌های مقدس شش روز به طول می‌انجامد. هوای این منطقه تازه، آسمان آبی و آب نهرها زلال و قابل نوشیدن است. جمعیتی زیادی به این منطقه نمی‌آیند، که باعث شده این منطقه خاص‌تر شود.

دیدن چند عکس از این منطقه، تنها شما را به سمت چمدان‌هایتان برای سفر به چین هدایت می‌کند. مناظر این منطقه به یقین نفس‌گیرند. برای کوهنوردی نیاز نیست که حرفه‌ای باشید، ولی باید وضعیت فیزیکی خوبی داشته باشید. مسیرهای کوهنوردی در مناطق کوهستانی در ارتفاع بالا قرار دارند.

Yading

بهترین زمان سفر به این منطقه همین لحظه است، بدون هیچ درنگی. اگر می‌خواهید طبیعت هنوز بکر و دست نخورده این ذخیره‌گاه طبیعی را ببینید، باید همین حالا دست به کار شوید. البته چین برنامه دارد تا این منطقه را برای توریست‌های تور چین دسترس‌پذیرتر کرده و امکانات منطقه را توسعه دهد. آب و هوا در پاییز در مطلوب‌ترین و دلپذیرترین حالتش است. رسیدن به این منطقه یک ماجراجویی حسابی است. تنها یک اتوبوس از Kangding به Daocheng می‌رود. طی این مسیر 13 ساعت طول می‌کشد.

منبع: Places To See In Your Lifetime
درباره نویسنده
اخبار و مقالات مرتبط با "ذخیره گاه طبیعی یادینگ چین، بهشت گمشده طبیعت دوستان"

شهرستان Yuanyang در استان یوننان چین در کنار رودخانه سرخ قرار گرفته و به خاطر شالیزارهای پلکانی شگفت‌انگیزش شهرتی جهانی دارد. این منطقه در لیست میراث جهانی متعلق به کشور چین ثبت شده است. این منطقه که هنوز به خاطر صنعت توریسم دستخوش تغییرات نشده، اصالت و بکری خود را حفظ کرده است.

گاهی با مناظری روبروی می‌شویم که باور نمی‌کنیم حقیقتا وجود داشته باشند. اگر به دنبال یک هدیه خوب برای چشمانتان هستید، جایی نروید. لیست پیش رو، لیستی از زیباترین مکانهایی است که می‌توانید در زندگیتان ببینید.

غار Reed Flute در استان Guangxi چین و در اطراف شهر گویلین قرار گرفته است. این غار آهکی و طبیعی فوق‌العاده بزرگ، محبوب‌ترین و با 1200 سال قدمت احتمالا قدیمی‌ترین جاذبه این منطقه است. رنگ‌ها و نورهای داخل غار یکی از غریب‌ترین تجربه‌های حس بینایی کل زندگیتان را برای شما به ارمغان...

چین آن قدر بزرگ و عظیم است که دیدن، گشتن و تجربه تمام جاذبه‌های این کشور تقریبا غیر ممکن است. حتی اگر در چین زندگی کنید، این کار برایتان سخت خواهد بود. جاذبه‌های طبیعی، گنجینه‌های باستانی و قدیمی و متروپلیس‌هایی که انگار از آینده به زمان حال منتقل شده‌اند، فرصت‌های...

دیدگاه های مرتبط با "مقاله ذخیره گاه طبیعی یادینگ چین، بهشت گمشده طبیعت دوستان"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
TEL : 22902286 (10 Lines)