TEL : 22902286 (10 Lines)

دیدنی‌ها و انجام‌دادنی‌ها: شانگهای، چین

شانگهای با وجود همه جذابیت‌ها و نقاط دیدنی‌اش، می‌تواند کمی گیج‌کننده باشد. دوست دارید چهره واقعی شانگهای را ببینید و مانند یکی از مردم شانگهای در شهر گشت و گذار کنید؟ در ادامه چند تا از جاذبه‌ها و جواهرهای مخفی شانگهای و چند تا از بهترین کارهایی که در شانگهای می‌توانید انجام دهید را به شما معرفی می‌کنیم. چیزهایی که به شما کمک می‌کنند وجهی بسیار منحصر به فرد از شهر شانگاهی چین را ببینید.

دیدنی‌ها و انجام‌دادنی‌ها: شانگهای، چین

شهر چای Tianshan شانگهای

یک بهشت برای دوستداران چای، در این محل صدها فرروشگاه چای در یک مجتمع تجاری جمع شده‌اند. شما انواع مختلف چای از نواحی مختلف چین را می‌توانید در این مکان پیدا کنید، در کنار تعداد زیادی مغازه خرده فروشی و فروشگاه عمده فروشی چای و با بهترین قیمتهایی که می‌توانید برای چای مورد علاقه‌تان پیدا کنید. در بسیاری از مغازه‌ها می‌توانید قبل از خرید، مزه آن چای را امتحان کنید. در این مکان همچنین ظروف مربوط به چای نیز به فروش می‌رسد (با هزاران شکل و تنوع بی‌نظیر).

معبد کنفوسیوس شانگهای

این معبد با بیش از ۱۲۰۰ سال قدمت، یک از با ارزش‌ترین بناهای تاریخی شانگهای است. این معبد محل مناسبی برای گریختن از ازدحام و شلوغی نفس‌گیر شانگهای است. معبد کنفوسیوس و به خصوص باغ سنتی زیبای آن، فضایی بسیار آرامش‌بخش و ساکت دارند و در روزهای بین هفته، افراد کمی از آن بازدید می‌کنند.

خانه‌ی قدیمی 1933 شانگهای

این ساختمان تاریخی که ۱۲۰ سال قبل به عنوان اولین کشتارگاه رسمی شانگهای توسط انگلیسی‌ها ساخته شده، اکنون با داشتن تعداد زیادی فروشگاه‌های تخصصی آثار هنری، رستوران و کافه، محلی مدرن و به‌روز محسوب می‌شود. نمای ساختمان و جلوه‌های حیرت‌انگیز هنر معماری به کار رفته در آن، خانه‌ی 1933 را به محل مورد علاقه‌ی دوستداران هنر عکاسی تبدیل کرده است.

پارک Fuxing شانگهای

پارک فاکسینگ در ناحیه‌ی انحصاری فرانسوی‌ها واقع شده و محل مورد علاقه‌ی اهالی شانگهای برای انجام ورزش صبحگاهی است. هر روز اهالی شانگهای در این پارک به انجام نرمش‌های تای چی، حرکات موزون کلاسیک و کارائوکه می‌پردازند و تماشای جنب‌وجوش آن‌ها بسیار تماشایی است. پارک فاکسینگ با فضایی وسیع و چشم‌نواز و انبوهی از ساکنان محلی، مکانی مناسب برای آغاز پر انرژی یک روز خوب در شانگهای است.

موزه‌ی پوسترهای پروپاگاندای شانگهای

این موزه که در زیرزمین یک واحد آپارتمانی در شانگهای پنهان شده، محل به نمایش گذاشتن پوسترهای پروپاگاندایی دوره حکومت مائو (1949 تا 1979) است. یانگ پئی مینگ، مالک موزه شخصا بیش از ۵۰۰۰ پوستر تبلیغاتی را جمع‌آوری کرده که هر کدام منعکس‌کننده جو سیاسی دوران خود و به منزله‌ی بخشی از تاریخ چین هستند.

منبع: Urban Adventures
درباره نویسنده
اخبار و مقالات مرتبط با "دیدنی‌ها و انجام‌دادنی‌ها: شانگهای، چین"

اپلیکیشن‌های موبایل نحوه سفر کردن ما را به طور اساسی دگرگون کرده‌اند. این دگرگونی هیچ جای دنیا به جز چین مشهودتر نیست. دانلود این اپلیکیشن‌ها قبل از رفتن به تور چین، سفر شما را به مقدار زیادی راحت‌تر می‌کند، به همین دلیل ما پرکاربردترین اپلیکیشن‌های موبایل برای مسافران...

این هفت مسیر رویایی سفر با قطار در چین، نه تنها در شهرهای مقصد، جاذبه‌هایی فوق‌العاده زیبا و دیدنی دارند، بلکه منظره‌هایی عالی در طول مسیر از پنجره‌های قطار قابل رویت خواهد بود. اگر در مدت تور چین خود می‌خواهید در خود چین سفر کنید، به جای این که هواپیما را انتخاب کنید...

بازدید از چین برای یکبار، نمی‌تواند فرصت دیدن همه زیبایی‌های این کشور پهناور را برایتان فراهم کند. سفر اول برای کسانی که به تور چین می‌روند، معمولا شروع یک ماجراجویی دنباله‌دار و سفرهای مختلف به این کشور است. در بخش اول این مطلب، 5 شهر از 10 شهر برتر چین را با هم مرور کردیم،...

مطمئنا این جمله را شنیده‌اید: وقتی در رم هستید، مانند اهالی رم رفتار کنید. به همین ترتیب وقتی در تور چین به شانگهای رفتید سعی کنید این شهر را از نقطه نظر مردم این شهر تجربه کنید، مطمئن باشید ضرر نمی‌کنید. اگر چه بسیاری از توریستها در بازدید از این شهر نقاط توریستی معروف را انتخاب...