3 میلیون گردشگر در ژانویه 2016 از تایلند دیدن کرده اند

برطبق آخرین آمارهای ارائه شده از جانب دولت تایلند (thailand)،‌ این کشور آسیایی با وجود رکود اقتصادی همچنان به روند رو به رشد خود در عرصه گردشگری ادامه می‌دهد و در ژانویه سال 2016 میلادی میزان ورود گردشگران خارجی به این کشور در مقایسه با آمار سال ۲۰۱۵ حاکی از رشد ۱۵ درصدی می‌باشد.

3 میلیون گردشگر در ژانویه 2016 از تایلند دیدن کرده اند

افزایش تعداد گردشگران در تایلند (thailand) از معدود نقاط درخشان دومین اقتصاد بزرگ جنوب شرقی آسیاست‌، کشوری که از زمان اعتراضات گسترده خیابانی در سال 2014 با رکود اقتصادی روبرو بوده است. صنعت گردشگری تایلند در حالی در سال 2015 میلادی 2.8 درصد رشد داشت که در سال 2014 این رقم 0.8 درصد بود، البته نرخ رشد گردشگری در این سرزمین همچنان از کشورهای همسایه کمتر بوده است.

تنها در ژانویه سال 2016، سه میلیون گردشگر بین‌المللی وارد تایلند شده‌اند که چینی‌ها با 800 هزار نفر گردشگر در صدر قرار دارند و دولت فیلپین پیش‌بینی می‌کند امسال رکورد 32 میلیون گردشگر وارد این کشور شوند که در این صورت با 7.1 درصد رشد در مقایسه با رکورد 29.88 میلیون نفر سال گذشته همراه خواهد بود.

به گزارش رویترز، هدف صنعت گردشگری تایلند کسب درآمد بیش از 67 میلیارد دلار در سال جاری است که این رقم 9.1 درصد بیشتر درآمد سال 2015 است.

منبع: ایسنا
درباره نویسنده
اخبار و مقالات مرتبط با "3 میلیون گردشگر در ژانویه 2016 از تایلند دیدن کرده اند"

به عنوان دومین شهر پر بازدید دنیا در سال 2014، بانکوک همچنان یک گزینه غیر قابل مقاومت برای سفر است. بانکوک مخلوطی از زرق و برق با بالاترین سطح خود و زندگی ساده و پر هیجان شهری است، با کلی شگفتی در هر گوشه‌اش.

در ادامه موضوع دانستن بهتر از ندانستن است، به سراغ بررسی مختصری از دیگر جنبه های کشور تایلند رفته ایم. در این بخش کمی در مورد فرهنگ تایلندی ها، مذهب و زبان آن ها گفته ایم. اگر شما هم قصد رفتن به تور تایلند را دارید، این مطلب را بخوانید.

چند چیز هست که مشخصه‌های اصلی سواحل تایلند هستند، آب‌های شفاف، شن سفید و قایق‌های بلند که در گوشه گوشه سواحل جا خوش کرده‌اند. مهم نیست که به کدام ساحل تایلند می‌روید، نوشیدنی‌های خنک و رنگارنگ، سوغاتی، انواع ماساژ و انواع غذا در انتظار شما هستند. نیازی به گفتن نیست...

در میان انتخاب‌های ما از بهترین هتل‌های بانکوک که برای خرید کردن عالی هستند، هتل‌های 3 ستاره تا 5 ستاره وجود دارند و هر کدام از آنها راحتی و آسایش مهمانانشان را تضمین می‌کنند و همگی تنها چند قدم با بهترین مجتمع‌های خرید بانکوک مانند مجتمع خرید Central World بانکوک، مجتمع خرید...

دیدگاه های مرتبط با "مقاله 3 میلیون گردشگر در ژانویه 2016 از تایلند دیدن کرده اند"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
TEL : 22902286 (10 Lines)