سفر به دریاچه مقدس Yamdrok تبت در تور چین

دریاچه Yamdrok یا Yamdrok Tso در تبت چین قرار دارد. این دریاچه بین پایتخت تبت یعنی لهاسا و شهر Gyantse قرار گرفته است. این دریاچه‌ی آب شیرین، یکی از دریاچه‌های مقدس تبت است. این دریاچه 72 کیلومتر طول دارد و طبیعت شگفت‌انگیز تبت آن را احاطه کرده است.

سفر به دریاچه مقدس Yamdrok تبت در تور چین

به خاطر قدرت‌های روحانی این دریاچه، دالای لاما و همچنین مردم محلی از این دریاچه زیارت می‌کنند. اهمیت قداست این دریاچه به بودای دوم مربوط است؛ کسی که بودائیسم را به تبت آورده است. معبد Samding در یکی از شبه جزیره‌های دریاچه ساخته شده است.

برای رفتن به تور چین و بازدید از تبت دلایل زیادی وجود دارد؛ ولی زیبایی این دریاچه و محیط اعجاب‌آور اطرافش می‌تواند یکی از مهم‌ترین دلایل شما باشد. حس و حال آرامش‌بخش و روحانی این دریاچه کمتر رقیبی در دنیا دارد. شما می‌توانید در تمام طول سال از زیبایی این دریاچه لذت ببرید. زمستان‌های این منطقه نسبتا معتدل است، ولی با این حال ممکن است دریاچه به صورت کامل یخ بزند. توصیه می‌کنیم یک تور 5 روزه از لهاسا به مقصد این دریاچه داشته باشید.

منبع: Places To See In Your Lifetime
درباره نویسنده
اخبار و مقالات مرتبط با "سفر به دریاچه مقدس Yamdrok تبت در تور چین"

رودخانه 83 کیلومتری لی، بین گویلین و یانگشو جاری بوده و به خاطر مناظر فوق‌العاده زیبایش مشهور است. بهترین راه برای لذت بردن از این مناظر، سفر در طول رودخانه همراه با یک تور قایق سواری است. رودخانه Li محبوب‌ترین جاذبه منطقه Guangxi چین و یکی از برترین جاذبه‌های گردشگری این کشور...

تونل جاده‌ای Guoliang در استان Henan چین ساخته شده است. این جاده یکی از تاثیرگذارترین و منحصربه‌فردترین جاده‌های جهان است. این تونل در کوه‌های Taihang کنده شده و برای دهکده دور افتاده Guoliang یک راه ارتباطی ایجاد کرده است.

زمین‌چهر دانشیا (Danxia Landform) شامل مجموعه‌ای از تپه‌های رنگارنگ است و در بخش جنوبی کشور چین قرار دارد. شاید با دیدن تصاویر این تپه‌ها به این فکر بیافتید که این‌ها تنها نقاشی‌هایی سورئال هستند؛ با این حال اشتباه نکنید، این تپه‌های خیال‌انگیز واقعی بوده و یکی از شگفتی‌های...

تپه ماه (Moon Hill) یک طاق طبیعی است که در نزدیکی شهر Yangshuo در چین قرار دارد. شهرستان Yangshuo برای مناظر فوق‌العاده زیبای قله‌های آهکیش و رودخانه لی (Li) معروف است. چند کیلومتر آن طرف‌تر از شهر، یک تپه منحصر به فرد وجود دارد و یک طاق طبیعی غیر معمول درست در وسط این تپه ایجاد شده است.

دیدگاه های مرتبط با "مقاله سفر به دریاچه مقدس Yamdrok تبت در تور چین"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
TEL : 22902286 (10 Lines)