بازدید از دریاچه غربی در مدت تور چین

دریاچه غربی (West Lake یا Xihu) در شهر هانگزو چین قرار گرفته است. این دریاچه‌ی نمادین، برای قرن‌ها الهام‌بخش هنرمندان، شاعران و طراحان بوده است. در منطقه الهام‌بخش دریاچه غربی، تعداد زیادی معبد، پاگودا، باغ و جزیره مصنوعی در ساحل یک دریاچه طبیعی آب شیرین ساخته شده‌اند. حال و هوای روح‌بخش این دریاچه، بازدید از آن را به یک تجربه روحانی و آرامش‌بخش تبدیل کرده است. این دریاچه به تازگی به لیست میراث جهانی یونسکو اضافه شده است.

بازدید از دریاچه غربی در مدت تور چین

دریاچه غربی یک مکان تفریحی و سیاحتی بوده و مسافران تور چین و همچنین مردم محلی بسیاری را به خود جذب می‌کند. مردم می‌توانند از فعالیت‌های مختلف تفریحی این منطقه لذت ببرند. در باغ‌های چینی دریاچه، تعداد زیادی گل و گیاه از گونه‌های مختلف وجود دارند. در موزه چای و موزه ابریشم گردشگران می‌توانند در مورد فرهنگ چین اطلاعات کسب کنند. دیدن مناظر دریاچه از بالای پاگودای Liuhe، تجربه‌ای حقیقتا شگفت‌انگیز خواهد بود. در طول فستیوال نیمه پاییز، فانوس‌های روشن در اطراف دریاچه، این محل را به مکانی جادویی تبدیل می‌کنند.

بازدید از هانگزو در تور چین بدون گشت و گذار در دریاچه غربی تکمیل نمی‌شود. این مکان مهم از نظر تاریخی و فرهنگی، طبیعتی زیبا و سرگرمی‌های فراوانی دارد. هر فصل از سال در دریاچه غربی، زیبایی‌های مخصوص به خودش را به رخ بینندگان می‌کشاند. رفتن به این منطقه از هانگزو آسان است. می‌توانید با اتوبوس از هر کجای شهر به این دریاچه بیایید. دریاچه را نیز می‌توانید با قایق بگردید.

منبع: Places To See In Your Lifetime
اخبار و مقالات مرتبط با "بازدید از دریاچه غربی در مدت تور چین"

مارکو پولو (1254 تا 1324)، جهانگرد معروف قرن سیزدهم میلادی زمانی گفته بود هانگزو پر زرق و برق‌ترین و لوکس‌ترین شهر دنیا است. این شهر فوق‌العاده زیبا و خوش منظره در بخش مرکزی چین قرار گرفته است. هانگزو زمانی پایتخت سلسله Song بود. طبیعت زیبا و تاریخ غنی هانگزو توریست‌ها را از سراسر...

به گفته مارکو پولو، هانگزو شیک‌ترین و زیباترین شهر دنیا است. بیشتر جاذبه‌های گردشگری هانگزو نیازمند پرداخت هزینه ورودی هستند، ولی همچنان بعضی از دیدنی‌ها در هانگزو وجود دارد که می‌توانید رایگان از آن‌ها لذت ببرید. چگونه آن‌ها را پیدا کنید؟ با ما همراه باشید و ما...

دیدگاه های مرتبط با بازدید از دریاچه غربی در مدت تور چین

امتیاز دهید:
نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
TEL : 22902286 (10 Line)