TEL : 22902286 (10 Lines)

ترین ها: خفن ترین سرسره کشتی کروز در دنیا

وقتی کشتی Harmony of the Seas با ظرفیت 5397 مسافر از شرکت Royal Caribbean در می 2016 شروع به کار کرد، بزرگترین کشتی کروز دنیا شد. ولی خانواده ها و معتادین به آدرنالین ممکن است به نکته ی دیگری از این کشتی علاقه مند باشند، 30 متر پایین آمدن از بلندترین سرسره خشک موجود در دریا.

ترین ها: خفن ترین سرسره کشتی کروز در دنیا

سرسره ای که Ultimate Abyss نامگذاری شده، در قسمت عقبی کشتی کروز و کلاس Oasis قرار گرفته و در واقع دو سرسره است. هر دو سرسره لوله هایی ساخته شده از جنس استیل ضد زنگ هستند و از سکویی در 45 متری بالای سطح دریا به سمت پایین پیچ می خورند. به این هیجان این را هم اضافه کنید که سکو از شیشه های شفاف ساخته شده و به مهمانان، نمایی از این سقوط بلند را زمانی که وارد سکو می شوند نشان می دهد. بعد از این نوبت به 65 متر مسیر منحنی و پیچ دار می رسد. مسیری که در انتهایش مسافران قبل از این که به بیرون پرتاب شوند حدودا به سرعت 15 کیلومتر در ساعت می رسند.

منبع: Travel + Leisure
درباره نویسنده
اخبار و مقالات مرتبط با "ترین ها: خفن ترین سرسره کشتی کروز در دنیا"

طی سالهای گذشته چندین شرکت ایرانی، نمایندگی شرکتهای کشتی کروز مختلفی مانند استارکروز و نروژین را در ایران بر عهده داشته اند که اغلب بعلت وضع تحریمهای اقتصادی علیه ایران از همکاری با این شرکتها بازماندند و در حال حاضر امکان ارائه خدمات و سرویس به مسافرین ایرانی را ندارند، زیرا...

مسافرین تورهای کشتی کروز بهتر است که قبل از فرا رسیدن زمان اجرای تور کشتی کروز خود، اطلاعاتی را در مورد قوانین و مقررات داخل کشتی، مانند نحوه سوار و پیاده شدن به کشتی کروز و همچنین قوانین حاکم بر فضاهای داخل کشتی کروز، کسب نمایند. به همین خاطر در این مقاله سعی شده است تا بعضی از...

بزرگترین کشتی کروز جهان با نام Harmony of the Seas یکشنبه 26 اردیبهشت ماه، بندر سن نزر (Saint-Nazaire) فرانسه را ترک کرد. این کشتی ظرفیت پذیرش 6360 مسافر و 2100 خدمه را داراست. این کشتی 120 هزار تنی، 16 عرشه دارد.