جزیره سانتورینی یونان

سانتورینی یک جزیره آتشفشانی است که در دریای اژه قرار گرفته است. این جزیره در 117 کیلومتری شمال کرت و 193 کیلومتری بخش متصل به خشکی یونان قرار گرفته است. سانتورینی بخشی از یک گروه جزیره بزرگتر است و به عنوان زیباترین و پر بازدیدترین جزیره کل منطقه شناخته می‌شود.

جزیره سانتورینی یونان

این مروارید زیبای دریا، تاریخی غنی نیز دارد. سانتورینی بعد از کرت مهم‌ترین مکان در یونان مرتبط با تمدن مینوسی‌ها است. این تمدن عصر برنز از 3000 تا 1580 سال قبل از میلاد وجود داشته است. باستان‌شناسان متوجه شده‌اند که این جزیره به شهر افسانه‌ای آتلانتیس، آن طور که Plato آن را توصیف کرده، شباهت زیادی دارد.

سانتورینی جاذبه‌های زیادی برای مسافران تور یونان دارد. شکل خاص جزیره باعث به وجود آمدن یک تالاب بزرگ در میان آن شده است. مناظر سانتورینی با خانه‌های مشهور مکعبی سفید رنگ و سقف‌های آبی‌شان شناخته می‌شوند. کلیسای جامع Orthodox Metropolitan، همراه با مکان‌های تاریخی و خود سانتورینی، مشهورترین جاذبه‌های این جزیره زیبای یونان هستند.

منبع: Places To See In Your Lifetime
اخبار و مقالات مرتبط با "جزیره سانتورینی یونان"

سانتورینی با خانه‌های سفید رنگ دارای سقف‌های آبی مشهور است، این خانه‌ها در یونان نمادین هستند. هوای عالی، تفرجگاه‌های لوکس و جاذبه‌های متعدد از سانتورینی مقصدی عالی برای تعطیلات ساخته‌اند. سانتورینی با این که مقصد محبوبی بین توریست‌ها است، اما نسبت به دیگر جزایر...

جزیره‌ی Ios که در نزدیکی جزیره‌ی سانتورینی قرار دارد، یکی از جزیره‌های مجمع‌الجزایر سیکلدیز (Cyclades) است. Ios یکی از مقاصد گردشگری محبوب تابستانی در یونان است. تابستان‌ها این جزیره‌ی دیدنی، مملو از گردشگرانی است که در طول روز از استراحت در ساحل و شب‌ها از زندگی شبانه‌ی...

دیدگاه های مرتبط با جزیره سانتورینی یونان

امتیاز دهید:
نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
TEL : 22902286 (10 Line)