بهشت خرید لباس: راهنمای محبوب‌ترین بازارهای لباس گوانجو

در گوانجو همه چیز به فروش می‌رسد و قدمت بازارهای پوشاک گوانجو به دهه‌ها قبل بر می‌گردد. می‌توانید به بوتیک‌های دوست‌داشتنی Teemall بروید، اگر به دنبال لباس‌های شیک و مارک‌دار هستید. اما اگر می‌خواهید لباس‌هایی با قیمت‌های مقرون به صرفه و با کیفیت مناسب در گوانجو بخرید، با ما همراه شوید تا شما را با بهترین بازارهای خرید لباس در گوانجو آشنا کنیم. پیدا کردن لباس‌های ارزان در گوانجو کار سختی نیست، به دلیل این که تعداد زیادی بازار مشهور و عظیم همراه با تعداد بیشماری مغازه در اطراف ایستگاه‌های مترو گوانجو و در حومه شهر وجود دارند.

بهشت خرید لباس: راهنمای محبوب‌ترین بازارهای لباس گوانجو

چالش اصلی در کار ساده‌ی پیدا کردن لباس ارزان در گوانجو، دوری کردن از اجناس بی‌کیفیت است. در گوانجو ممکن است در مغازه‌های برنددار و فروشگاه‌های اوتلت (outlet) نیز محصولات کپی شده وجود داشته باشد. بعضی از مردم مستقیم سراغ اجناس غیر اصلی می‌روند، بعضی نیز سعی می‌کنند از خرید چنین اجناسی دوری کنند. یک چیز خوب در مورد اجناس کپی اصل این است که کیفیت مناسب و حتی مشابهی با نمونه‌های اصلی دارند. همیشه باید یک چیز را در هنگام خرید در بازارهای عمده فروشی لباس در گوانجو مد نظر داشته باشید. اتاق پرو به ندرت در مغازه‌ها وجود دارد و فکر عوض کردن نظرتان یا پس گرفتن پولتان را نیز از سرتان بیرون کنید. حتی اگر چند ساعت از خریدتان گذشته باشد چیزی پس گرفته نمی‌شود.

بازار عمده فروشی لباس Shisanhang گوانجو

یک بازدید از بازار عمده فروشی لباس Shisanhang گوانجو شما را به منطقه تاریخی Xiguan می‌برد. این بازار نزدیک بازار الکترونیک Xidier گوانجو و خیابان/پیاده‌روی Shangxiajiu است. بازارهای خیابان Shisanhang چهار خیابان اصلی را پوشش می‌دهند: جاده Shisanhang، خیابان Guyi، جاده Doulanshang و جاده Hepingdong که از سراسر جهان مشتری‌ها را به خود جذب می‌کنند.

در جاده Shisanhang دو ساختمان مشهور به نام‌های New China و Hongbiantian وجود دارد که بر خرده فروشی و عمده فروشی لباس و البسه ورزشی برای مردان، زنان و بچه‌ها تمرکز دارند. قیمت‌ها بر اساس کیفیت و تعداد خرید متفاوت بوده و معمولا بین 20 تا 200 یوان است. مغازه‌های دیگری نیز در جاده Shisanghang وجود دارد که لباس‌های با کیفیت متوسط و قیمت‌های پایین‌تر می‌فروشند. بازارهای عمده فروشی، صبح زود حدود 5 صبح باز شده و 1 ظهر بسته می‌شوند.

خیابان Guyi نیز برای لباس‌های ارزانش مشهور است. این خیابان گوانجو، خیابانی باریک است بین Hepingdong و Shisanhang. این خیابان قدیمی‌ترین خیابان Shisanhang است که مردم از 300 سال پیش در آن تجارت می‌کردند. در این خیابان گوانجو، همه نوع لباس به فروش می‌رسد، از لباس‌های دسته دوم گرفته تا ابریشم‌های با کیفیت. قیمت اجناس در Guyi بین 5 تا 50 یوان است.

  • آدرس: چین، گوانجو، منطقه Liwan، خیابان Shisanhang

ساختمان چین جدید (Xinzhongguo Dasha)

ساختمان چین جدید (New China Building) بزرگترین بازار عمده فروشی در Shisanhang است. بیشتر مغازه‌های عمده فروشی زودتر از مغازه‌های خرده فروشی باز می‌شوند. طبقه اول تا طبقه سوم برای افراد جوان و دوست‌دار مد روز مناسب است و در آن‌ها لباس‌های کپی با کیفیت از برندهای مشهور با قیمت 18 تا 50 یوان به فروش می‌رسند. اگر به دنبال لباس‌های پشمی زمستانی هستید طبقات 4 تا 6 بهترین گزینه برای شما هستند و قیمت‌ها در آن‌ها بین 30 تا 80 یوان متغیر است. طبقات 7 تا 10 مختص لباس‌های به سبک کره‌ای هستند و توسط کره‌ای‌ها هم اداره می‌شوند. بازار هدف این مغازه‌های شیک و مد روز کره‌ای، زنان 20 تا 30 ساله هستند و قیمت‌ها در آنها بین 100 تا 200 یوان است.

  • آدرس: چین، گوانجو، منطقه Liwan، شماره یک خیابان Shisanhang Lu
  • ساعات کاری: روزانه، 6 صبح تا 13 ظهر برای بازارها و 9.30 صبح تا 1 شب برای خرده فروش‌ها

بازار لباس اسب سفید گوانجو (Baima)

بازار لباس اسب سفید گوانجو یکی از بزرگترین و محبوب‌ترین بازارها در میان بازارهای لباس گوانجو است. به راحتی می‌توانید به این بازار که درست روبروی ایستگاه راه‌آهن گوانجو قرار گرفته دسترسی پیدا کنید. این بازار شش طبقه از یک ساختمان اداری ده طبقه را اشغال کرده است. طبقه زیرزمین این بازار به طور خاص به پیراهن‌های زنانه، دامن و شلوارهای زنانه اختصاص دارد، با قیمت‌هایی از 5 تا 100 یوان. بیشتر اجناس ارائه شده در زیرزمین این مجتمع کپی هستند، بنابراین اگر لباس‌های اصلی می‌خواهید می‌توانید از این قسمت صرف نظر کنید. طبقه اول، چهارم و پنجم نیز لباس‌های زنانه می‌فروشند ولی هر کدام دسته لباس‌های خاص خود را دارند. در این طبقات می‌توانید لباس‌های با کیفیت و مد روز پیدا کنید. بر اساس قیمت اگر بخواهیم طبقه‌بندی کنیم، طبقه اول ارزان‌ترین طبقه است، در حالی که در طبقات چهارم و پنجم قیمت‌ها تا 500 یوان بالا می‌روند. طبقه ششم لباس‌های مردانه دارد و تنوع زیادی از جین‌های مختلف با برندهای داخلی و خارجی در آن وجود دارد. قیمت‌ها بین 50 تا 300 یوان است.

  • آدرس: چین، گوانجو، منطقه Yuexiu، شماره 16 خیابان Zhannan Lu
  • نحوه دسترسی: از خط 2 مترو گوانجو استفاده کنید و در ایستگاه Guangzhou Railway Station پیاده شوید. از خروجی D4 از طریق تونل 250 متر به سمت خروجی F پیاده بروید.

بازار عمده فروشی Gaodijie گوانجو

این بازار نزدیک خیابان پکن (Beijing Lu) و میدان هایزو است. بازار Gaodijie در یک یا دو دهه پیش بزرگترین و مشهورترین بازار گوانجو بود. این بازار پر رفت و آمد در گوانجو، روزانه حدود 200 هزار نفر را به خود جذب می‌کند و گفته می‌شود سهم بسزایی در مشهور و محبوب شدن خیابان پکن داشت. Gaodijie در حال حاضر با وجود تعدادی زیادی مجتمع‌های شیک و مدرن که در چند سال اخیر در گوانجو ساخته شده‌اند، کمی راکد به نظر می‌آید. این خیابان قدیمی گوانجو حدود نیم کیلومتر طول و بیشتر از 300 مغازه دارد. در این جا می‌توانید لباس زیر با قیمت 5 تا 40 یوان و لباس‌های راحتی بین 15 تا 50 یوان پیدا کنید. بیشتر اجناس این خیابان تنها به صورت عمده به فروش می‌رسند.

  • آدرس: چین، گوانجو، منطقه Yuexiu، خیابان Gaodijie Lu

بازار عمده فروشی لباس اولین تونل (First Tunnel) گوانجو

این بازار یکی از بزرگترین بازارهای زیرزمینی گوانجو است. بازار زیرزمینی First Tunnel گوانجو، 2 کیلومتر طول و 24 ورودی و خروجی و 18 آسانسور دارد. در مجموع 1200 مغازه در این بازار دو طبقه وجود دارد.این بازار 7 بخش اصلی دارد: لباس‌های زنانه، لباس راحتی، لباس مردانه، لباس‌های کره‌ای، لباس راحتی محلی، لباس بچه‌ها، جوراب و لباس زیر. متوسط قیمت در این بازار 25 تا 100 یوان است و هیچ جنسی بالاتر از 250 یوان قیمت ندارد.

  • آدرس: چین، گوانجو، منطقه Yuexiu، خیابان Liuhua Jie
  • نحوه دسترسی: از خط 2 مترو گوانجو استفاده کنید و در ایستگاه Guangzhou Railway Station پیاده شوید. از خروجی H بیرون بیایید. 200 متر تا بازار پیاده‌روی کنید.
منبع: Business in Guangzhou
درباره نویسنده
اخبار و مقالات مرتبط با "بهشت خرید لباس: راهنمای محبوب‌ترین بازارهای لباس گوانجو"

گوانجو بزرگترین و پررونق‌ترین شهر صنعتی و مرکز تجارت خارجی چین است. با وجود تعداد زیادی مجتمع‌های تجاری بزرگ و خیابان‌های محبوب برای خرید که گوشه گوشه گوانجو پخش شده‌اند، گوانجو (گوانگجو) سرشار از اتمسفری تجاری است. در این مطلب چند مکان عالی برای خرید در گوانجو را به شما...

چین کشور فوق‌العاده بزرگی است، تقریبا هم اندازه آمریکا و قاره اروپا و بیشتر از هر کشور دیگری در دنیا تنوع آب و هوایی دارد. بنابراین قبل از این که به تور چین بروید توصیه می‌کنیم شرایط آب و هوایی آن منطقه از چین که قرار است به آنجا سفر کنید را بدانید. چین وسیع است و آب و هوا حتی...

فستیوال نیمه پاییز در روز پانزدهم هشتمین ماه در تقویم چینی جشن گرفته می‌شود. این زمان به صورت سنتی زمان برداشت محصول در چین بوده است. هر خانواده‌ای در چین این فستیوال را با غذاها و نوشیدنی‌های خوشمزه و متنوع جشن می‌گیرند. غذاهای خوشرنگ و خوشمزه این فستیوال محبوب در چین،...

اپلیکیشن‌های موبایل نحوه سفر کردن ما را به طور اساسی دگرگون کرده‌اند. این دگرگونی هیچ جای دنیا به جز چین مشهودتر نیست. دانلود این اپلیکیشن‌ها قبل از رفتن به تور چین، سفر شما را به مقدار زیادی راحت‌تر می‌کند، به همین دلیل ما پرکاربردترین اپلیکیشن‌های موبایل برای مسافران...

دیدگاه های مرتبط با "مقاله بهشت خرید لباس: راهنمای محبوب‌ترین بازارهای لباس گوانجو"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
TEL : 22902286 (10 Lines)