5 تا از بهترین رستوران های چیانگ مای

چیانگ مای صدها مکان خوب برای خوردن یک وعده غذای عالی در تور تایلند دارد. چه به دنبال یک کاسه نودل خوش‌عطر خائوسوی باشید، چه یک شام رمانتیک در یک رستوران چوبی قدیمی یا یک رستوران شیک شهری، تا از غذاهای خوشمزه محلی لذت برده و مردم را تماشا کنید، گزینه‌هایی عالی منتظر شما هستند. یکی از این 5 رستوران خوب چیانگ مای را انتخاب کنید و پشیمان نخواهید شد. این رستوران‌ها تفاوت‌های زیادی با هم دارند، اما هر کدام یک تجربه منحصر به فرد در تور چیانگ مای برایتان به ارمغان خواهند آورد.

5 تا از بهترین رستوران های چیانگ مای

رستوران The House چیانگ مای

این رستوران مجلل و بین‌المللی، در مرکز شهر قدیمی قرار دارد و در یک خانه چوبی قدیمی مربوط به نیمه‌های قرن گذشته تاسیس شده است. این رستوران ترکیبی از غذاهای غربی و شرقی و گزیده‌ای از غذاهای محبوب تایلندی را به مسافران تور تایلند ارائه می‌کند؛ نتیجه رستورانی مدرن و بین‌المللی مناسب مخاطبانش شده است.

رستوران Ruan Come-In House چیانگ مای

این رستوران شیک و مجلل تایلندی در یک خانه چوبی قدیمی تاسیس شده است. منوی رستوران شامل غذاهای سنتی Lanna است. غذاهای رستوران با در نظر گفتن ذائقه افراد خارجی تهیه می‌شوند. شما می‌توانید در محوطه بیرونی رستوران یا در محیط شیک داخل، غذای خود را نوش جان کنید.

رستوران گیاه‌خواری Aum چیانگ مای

این رستوران ساده و آرام، نزدیک دروازه Tha Pae قرار گرفته و مکانی فوق‌العاده محبوب برای وقت گذراندن در بین مسافران تور چیانگ مای است. حال و هوای جالب رستوران، با کتاب‌هایی که روی دیوارها چیده شده‌اند، سبزیجات ارگانیک و تعداد زیادی کوله‌پشتی‌گرد تور تایلند تکمیل می‌شود. منوی گیاه‌خواری رستوران، بلند بالا است و صاحبان رستوران مواد اولیه و تمام قهوه‌هایشان را از کشاورزان محلی تامین می‌کنند.

رستوران فقط خائوسوی چیانگ مای

شما باید کمی از شهر قدیمی چیانگ مای دور شوید تا به رستوران Just Khao Soy برسید، ولی مطمئن باشید ارزشش را دارد؛ چرا که این رستوران عرضه‌کننده‌ی خائوسوی، یکی از محبوب‌ترین رستوران‌های چیانگ مای است. تنها غذای منوی آن‌ها نودل کاری زرد رنگ، خوشبو و فوق‌العاده محبوب این منطقه از تایلند است. البته شما می‌توانید از بین انواع مختلف نودل‌ها و گوشت‌ها، انتخاب‌های خود را داشته باشید.

رستوران Huen Phen چیانگ مای

رستوران اصیل و در عین حال بی‌تکلف Huen Phen، غذاهای سنتی شمال تایلند، شامل خائوسوی و سوسیس چیانگ مای را به مشتریانش ارائه می‌دهد. اگر به دنبال یک وعده غذای معمولی و خوش‌طعم هستید، در طول روز به آنجا بروید. شما بیرون از رستوران و در کنار مردم محلی که ناهارشان را میل می‌کنند می‌نشینید. شام در فضای خوب داخل رستوران سرو می‌شود و بین مسافران تور تایلند بسیار محبوب است.

منبع: trip savvy
اخبار و مقالات مرتبط با "5 تا از بهترین رستوران های چیانگ مای"

چیانگ مای تایلند نه تنها یکی از بهترین مکان‌ها در تایلند برای مزه کردن غذاهای اصیل تایلندی است، بلکه غذاهایی مختلف از سراسر جهان را نیز به مسافران تور تایلند ارائه می‌دهد. این شهر خانه جمعیت بزرگی از فرانسوی‌ها است و مسافران تور چیانگ مای می‌توانند مزه غذاهای عالی فرانسوی...

چه به دنبال غذای خوشمزه‌ی خانگی باشید چه آشپزهای تراز اول؛ رستوران‌های چیانگ مای برای هر ذائقه‌ای مناسب هستند. اگر در مدت اقامت در تایلند از غذاهای تایلندی خسته شدید، سری به این رستوران‌ها بزنید. مکان‌هایی که می‌توانید در آن‌ها برگری عالی نوش جان کنید.

در سال‌های اخیر، چیانگ مای تایلند، به سرعت دچار تغییر و تحولات گسترده‌ای شده و حالا به مرکز انجمن‌های درمانی و یوگا و همچنین برخی از مغازه‌ها و رستوران‌های مد‌رن تبدیل گشته است. به دنبال این تحولات، انواع کافی‌شاپ‌های عالی در تمام چیانگ مای به وجود آمده که با...

دیدگاه های مرتبط با 5 تا از بهترین رستوران های چیانگ مای

امتیاز دهید:
نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
TEL : 22902286 (10 Line)