بازدید از ساحل سرخ در تور چین

ساحل سرخ (Red Beach) در اطراف شهر Panjin چین قرار گرفته است. رنگ سرخِ نوع خاصی از چمن با نام Suaeda، منظره‌ای غیر معمول و حیرت‌آور در این منطقه از چین به وجود آورده است. آب‌های کم عمق و زمین‌هایی که در مد کامل به زیر آب می‌روند، هزاران پرنده مهاجر را به یکی از بزرگترین تالاب‌های جهان می‌کشانند.

بازدید از ساحل سرخ در تور چین

هر پاییز این پهنه 26 کیلومتری، تماما به رنگ سرخ در می‌آید. این زمین سرخ اعجاب‌آور در ساحل رودخانه Liaohe قرار داشته و یک منطقه حفاظت شده طبیعی است. گیاه Seepweed در طول سال رشد کرده و در سپتامبر این رنگ سرخ ارغوانی را به خود می‌گیرد. در طول تابستان این گیاه رنگی سبز دارد.

این منطقه از چین در مسیر حرکت 236 گونه پرنده مهاجر است. این پرنده‌ها در طول سفرشان از آسیا به استرالیا در این منطقه توقف دارند. توریست‌های تور چین اجازه دارند در بخش‌هایی خاص و از روی پل‌هایی که اختصاصا برای توریست‌ها ساخته شده‌اند، از ساحل سرخ دیدن کنند. شما می‌توانید با استفاده از اتوبوس یا قطار و از شهرهای پکن یا تیانجین به پانجین بروید. بازدید از این معجزه خلقت را حتی برای یک بار هم که شده از دست ندهید.

منبع: Places To See In Your Lifetime
درباره نویسنده
اخبار و مقالات مرتبط با "بازدید از ساحل سرخ در تور چین"

شهرستان لوپینگ (Luoping) در استان جنوبی یون‌نان در چین قرار گرفته است. این منطقه منحصر به فرد چین، جاذبه‌های فریبنده‌ای دارد. درست مانند Yuanyang، یک شهرستان دیگر در Yunnan (که برای شالیزارهای پلکانی زیبایش مشهور است)، لوپینگ نیز شگفتی‌های طبیعی خود را دارد.

دره Jiuzhaigou (دره 9 دهکده) بدون شک یکی از خارق‌العاده‌ترین نقاط روی زمین است. این دره در استان شمالی سیچوان چین و در انتهای فلات تبت قرار دارد و یک منطقه حفاظت شده طبیعی و یک پارک ملی چین است. این مکان برای گردشگران خارجی تور چین به ندرت شناخته شده است.

شهرستان Yuanyang در استان یوننان چین در کنار رودخانه سرخ قرار گرفته و به خاطر شالیزارهای پلکانی شگفت‌انگیزش شهرتی جهانی دارد. این منطقه در لیست میراث جهانی متعلق به کشور چین ثبت شده است. این منطقه که هنوز به خاطر صنعت توریسم دستخوش تغییرات نشده، اصالت و بکری خود را حفظ کرده است.

زمین‌چهر دانشیا (Danxia Landform) شامل مجموعه‌ای از تپه‌های رنگارنگ است و در بخش جنوبی کشور چین قرار دارد. شاید با دیدن تصاویر این تپه‌ها به این فکر بیافتید که این‌ها تنها نقاشی‌هایی سورئال هستند؛ با این حال اشتباه نکنید، این تپه‌های خیال‌انگیز واقعی بوده و یکی از شگفتی‌های...

دیدگاه های مرتبط با "مقاله بازدید از ساحل سرخ در تور چین"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
TEL : 22902286 (10 Lines)