بازار گل بانکوک

این بازار یکی از بزرگترین بازارهای گل در بانکوک در تور تایلند می‌باشد که به صورت یک فروشگاه عمده فروشی و خرده فروشی به فعالیت می‌پردازد. در این بازار همچنین لوازم مورد نیاز برای باغبانی هم به فروش می‌رسد.

بازار گل بانکوک

در این بازار انواع مختلفی از گل های رز، ارکیده، نیلوفر و غیره می باشد که می‌توانید در تور تایلند از این بازار گل زیبا دیدن نمایید یا از آن خرید نمایید. در این بازار عطر گل‌های مختلف شما را زنده می‌کند.

این گلها بصورت 50 یا 100 تایی بسته بندی کرده‌اند و با قیمت ارزان به فروش می‌رسند اما در طول جشنواره‌های خاصی مانند ولنتاین و یا روز مادر قیمت گل‌ها گران خواهد شد. بازار گل بانکوک در نزدیکی Saphan Phut قرار دارد. این بازار در جنوب  معبد وات فو (WAT  PHO) قرار دارد، بنابراین این فروشگاه برای یک سفر یک روزه ممکن بوده و وقت شما را بگیرد. سالانه گردشگران زیادی با تور تایلند به این فروشگاه مراجعه می‌کنند.

در بازار گل بانکوک علاوه بر گل‌های طبیعی، لوازم جانبی برای ترتیبات گل نیز به فروش می‌رسند، چه گلدان، گلدان گل، فوم گل، روبان، سیم گل‌فروش، شاخه و یا انواع برگ های تزئینی را می توانید از اینجا خریداری نمایید.

اخبار و مقالات مرتبط با "بازار گل بانکوک"

یکی از جاذبه‌های عجیب و بسیار دیدنی و جالب تور تایلند که در آن هم می‌توانید به خرید بپردازید و هم غذای عالی میل کنید، بازار شناور بانکوک به نام Damnoen Saduak می‌باشد.

بازار محله چینی ها بانکوک یکی از جاذبه‌های ستنی تور تایلند در شهر پرگردشگر بانکوک است. این بازار در خیابان یاوارت (yaowarat)، بانکوک قرار گرفته است و یکی از مکان‌ها برای تجربه یک خرید ارزان است.

دیدگاه های مرتبط با بازار گل بانکوک

امتیاز دهید:
نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
TEL : 22902286 (10 Line)