بازار شناور بانکوک

یکی از جاذبه‌های عجیب و بسیار دیدنی و جالب تور تایلند که در آن هم می‌توانید به خرید بپردازید و هم غذای عالی میل کنید، بازار شناور بانکوک به نام Damnoen Saduak می‌باشد.

بازار شناور بانکوک

بازارهای محلی یکی از اصلی‌ترین مکان‌هایی هستند که برای گردشگران تور تایلند و مردم محلی بسیار جذاب و دیدنی هستند. برای آشنایی با فرهنگ و دیدار مردم بومی این بازار می‌تواند یک انتخاب مناسب باشد. بازارهای شناور با قایق های کروز خاطره ای به یادماندنی و تجربه ای بی نظیر برای تمام افراد خانواده هستند. یک سفر کوتاه دو ساعته از بانکوک به یک منطقه شگفت‌انگیز که در قرن 19 یک مکان مهم برای تجارت و داد و ستد در بانکوک بوده می‌تواند یکی از بهترین جاذبه‌های سفر شما باشد.

خانه‌هایی معلق بر روی آب در مسیر این بازارهای محلی با رنگ‌های زیبا و مردم خونگرم که صفای بازار شناور بانکوک را بیشتر می‌کنند. Damnoen Saduak در غرب تایلند همان مکانی است که گردشگران تور تایلند را به سوی خود جذب می‌کند.

اقتصاد کشور تایلند بر روی گردشگری و مسیرهای آبی استوار بوده و مسیرهایی که سرسبز هستند و با درختانی کهن که بر آب و هوای منطقه نیز تأثیر گذاشته‌اند، پوشیده شده‌اند. مناظر روستایی در این منطقه و هم‌جواری با پایتخت تایلند مهیج بخش تور برای گردشگران می‌باشد که یک روز متفاوت در بافت قدیمی تایلند را به وجود آورده‌اند.

برای دسترسی به بازار شناور اتخابی جز سوار شدن بر قایق‌هایی که شکلی کشیده دارند، وجود ندارد. قایق‌های زیبا که در مسیر آبی حرکت می‌کنند را می‌توان خانه‌های معلق روی آب و شگفت انگیز تایلند را از نزدیک مشاهده نمود. امکان خرید مستقیم و انتخاب صنایع دستی و سوغاتی های زیبا نیز در این بازار وجود دارد.

اخبار و مقالات مرتبط با "بازار شناور بانکوک"

این بازار یکی از بزرگترین بازارهای گل در بانکوک در تور تایلند می‌باشد که به صورت یک فروشگاه عمده فروشی و خرده فروشی به فعالیت می‌پردازد. در این بازار همچنین لوازم مورد نیاز برای باغبانی هم به فروش می‌رسد.

بازار محله چینی ها بانکوک یکی از جاذبه‌های ستنی تور تایلند در شهر پرگردشگر بانکوک است. این بازار در خیابان یاوارت (yaowarat)، بانکوک قرار گرفته است و یکی از مکان‌ها برای تجربه یک خرید ارزان است.

دیدگاه های مرتبط با بازار شناور بانکوک

امتیاز دهید:
نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
TEL : 22902286 (10 Line)