یک تعطیلات آرامش بخش در استخرهای حرارتی سوئیس

هتل Therme Vals در شهر Vals سوئیس قرار گرفته است. اسپاها و مراکز تندرستی سوئیس در تمام جهان مشهور هستند. این هتل با مناظری خارق‌العاده از کوهستان‌ها، یخچال‌های طبیعی و رودخانه‌ها احاطه شده است. با اقامت در این هتل در مدت تور سوئیس می‌توانید یک تعطیلات به‌یادماندنی و منحصر به فرد را تجربه کنید.

یک تعطیلات آرامش بخش در استخرهای حرارتی سوئیس

معماری این هتل به خوبی با محیط اطرافش ترکیب شده است. ساختمان هتل در داخل کوهستان ساخته شده و آب استخرها با آب‌های زیرزمینی پر شده‌اند. سنگ‌های استخرها حسی طبیعی و نرم بر بدن حمام‌کننده‌ها به وجود می‌آورند. محیط داخلی هتل به صورتی مینیمالی تزئین شده است. سنگ‌ها و نورپردازی ملایم همراه با آب‌های گرم معدنی، تجربه‌ای آرامش‌دهنده و لذت‌بخش برای مسافران تور سوئیس فراهم می‌کنند.

هتل برای حفظ اتمسفر آرام محیط، تعداد محدودی از مسافران را میزبانی می‌کند. تمام طول سال برای تجربه اسپاهای این هتل عالی است. شما می‌توانید با قطار به Ilanz بروید؛ از آنجا نیز می‌توانید با اتوبوس و اتومبیل خود را به این هتل برسانید.

منبع: Places To See In Your Lifetime
اخبار و مقالات مرتبط با "یک تعطیلات آرامش بخش در استخرهای حرارتی سوئیس"

هتل The Cambrian در دهکده Adelboden سوئیس قرار گرفته است. این هتل لوکس به خاطر موقعیت منحصربه‌فردش در کوه‌های آلپ، مناظری شگفت‌انگیز از طبیعت خارق‌العاده این کشور را به مسافران تور سوئیس ارائه می‌دهد. هتل The Cambrian اسپایی مشهور دارد و غذاهای ارائه شده در رستوران آن ترکیبی از غذاهای...

دیدگاه های مرتبط با یک تعطیلات آرامش بخش در استخرهای حرارتی سوئیس

امتیاز دهید:
نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
TEL : 22902286 (10 Line)