TEL : 22902286 (10 Lines)

اتوبوس چینی ماشینها را می بلعد

در سال های اخیر، به نظر می آید چین مشکل آلودگی هوای شهرهای خود را در صدر اولویت هایش قرار داده است. شهرهایی مانند شانگهای در حال باز تعریف زمین ها برای ایجاد جنگل های شهری و ساختن آسمان خراش های دوستدار طبیعت هستند.

اتوبوس چینی ماشینها را می بلعد

و حالا، به نظر می آید که آنها قرار است ماشین ها را ببلعند.

در آخرین نمایشگاه بین المللی High-tech در پکن، طراح سونگ یوژو، مدلی در حال کار از وسیله نقلیه مفهومی را معرفی کرد که اولین بار در سال 2010 سر و صدا به راه انداخته بود. ایده، وسیله نقلیه ای فوق العاده بزرگ است، وسیله ای که 1400 نفر ظرفیت دارد، جایگزین 40 اتوبوس معمولی است و در مسیرهای ثابت با عرض دو خط ماشین رو حرکت می کند. مسافران از سطحی بالاتر از سطح خیابان سوار این اتوبوس پهن می شوند. کابین مسافران بر روی یک تونل با ارتفاع 2.2 متر قرار دارد که اجازه می دهد این وسیله از اطراف و از روی سر دیگر ماشین ها حرکت کند. این "اتوبوس هوایی زمینی" که با نیروی برق کار می کند، سرعتی معادل 60 کیلومتر بر ساعت داشته و می تواند از هدر رفتن بیشتر از 800 تن سوخت و انتشار بیشتر از 2500 تن کربن در سال جلوگیری کند.

منبع: Travel + Leisure
درباره نویسنده
اخبار و مقالات مرتبط با "اتوبوس چینی ماشینها را می بلعد"

برنامه توسعه خطوط ریلی پر سرعت در چین، برنامه‌ای است برای تبدیل کردن راه آهن چین به بزرگترین شبکه ریلی دنیا. برنامه‌ای که سعی می‌کند تمام نقاط چین را به هم متصل کند و توزیع امکانات و بهره‌مندی از توسعه اقتصادی چین را در سراسر کشور گسترش دهد.

چین کشور پهناوری است و هر گوشه‌اش ارزش کاوش و جستجو دارد. برای کسانی که فرصت‌های زمانی و مالی محدودتری دارند، شاید امکان این نوع تجربه نباشد. ما در آوای بورالان 10 تا از بهترین شهرهای چین را برای شما انتخاب کرده‌ایم. شهرهایی که به شما فرصت لذت بردن از زیبایی‌های چین را در...

یکی از بهترین کارهایی که می‌توان در مدت تور چین انجام داد خرید کردن است. یک از بهترین شهرها برای خرید در چین، پکن است. در بخش اول 5 تا از 10 مکان عالی برای خرید در پکن را بررسی کردیم. در ادامه به 5 تای بعدی می‌پردازیم. با ما همراه باشید.

در دنیا، چین به خاطر پارک‌های تفریحی‌اش مقصدی مشهور است. در سال 2016 از 20 تا از بزرگترین و محبوب‌ترین پارک‌های دنیا، چهار تای آنها در چین و هنگ کنگ قرار دارند. پارک‌های تفریحی چین معمولا مخلوطی از فرهنگ غربی و فرهنگ محلی چین را در خود دارند. این پارک‌ها سواری‌های فوق‌العاده...