TEL : 22902286 (10 Lines)

آب و هوای هانگزو

آب و هوای هانگزو چهار فصل است. ژوئن و سپتامبر بارانی‌ترین ماه‌های هانگژو هستند. در آگوست و سپتامبر، هانگزو گه‌گاه توفان‌های شدیدی را تجربه می‌کند. متوسط دما در سال در هانگزو، 16.5 درجه سانتیگراد است. هانگزو در طول سال باران‌های بسیاری را به خود می‌بینید. بارش سالانه در هانگزو 1141 میلیمتر و ساعت‌های آفتابی هانگزو در طول سال 1765 ساعت است. شهر هانگزو یکی از بهترین مقاصد تور چین برای رفتن در تمام طول سال است، ولی جذاب‌ترین و محبوب‌ترین زمان برای رفتن به تور هانگزو پاییز است.

آب و هوای هانگزو

آب و هوای بهارهای هانگزو

بهار هانگزو از مارس تا می است. این زمان، زمانی عالی برای دیدن شکوفه‌های هلو در گذرگاه Su در دریاچه غربی هانگزو است. در این زمان در هانگزو دما بالا می‌رود و رفته رفته شرجی می‌شود، اما تغییرات سریع و مداوم در دما و وضعیت آب و هوا وجود دارد. اگر در بهار در تور چین و تور هانگزو بودید، کت و ژاکت همراه داشته باشید. این لباس‌ها برای هوای سرد شب‌ها و یک پبراهن آستین بلند برای روزها که گرمتر است کفایت می‌کنند.

آب و هوای تابستان‌های هانگزو

تابستان در هانگژو از ژوئن تا سپتامبر است. تابستان در هانگزو به شدت گرم و شرجی است. از نیمه ژوئن تا نیمه جولای دوره باران‌های فصلی این منطقه از چین است، با بارش‌های مداوم و زیاد. متوسط دما در این زمان از سال در گوانجو بیشتر از 34 درجه سانتیگراد است و در بالاترین حد خود حتی به 40 درجه نیز می‌رسد. وقتی در تابستان به تور چین و تور هانگزو می‌روید بهتر است لباس‌های تابستانی همراه داشته باشید. تیشرت، شلوارک و دامن، لباس‌های خوبی برای این زمان هانگزو هستند. همراه داشتن عینک دودی، کلاه آفتاب‌گیر، چتر و نوشیدن زیاد آب توصیه می‌شود. بازید از شهرهای آبی اطراف هانگزو مانند ژیتانگ و ووژن تجربه آرام‌بخشی برای شما خواهد بود. در مدت فستیوال نیمه پاییز چین در حوالی سپتامبر، گل‌های Osmanthus شکوفه کرده‌اند و شهر هانگزو را به مکانی زیبا و آرامش‌بخش تبدیل می‌کنند.

آب و هوای پاییزهای هانگزو

پاییز هانگزو از اکتبر تا نوامبر است. هوای خشک و خنک این ماه‌ها، بهترین زمان سال برای رفتن به تور چین و بازدید از هانگزو را ایجاد می‌کنند. هوا مدام تغییر می‌کند ولی یک ژاکت سبک، یک کت و یک پیراهن برای کنار آمدن با آب و هوای این زمان هانگزو عالی است.

آب و هوای زمستان‌های هانگژو

زمستان در هانگزو از دسامبر تا فوریه است. زمستان‌ها در هانگزو به شدت سرد است، با رطوبت بسیار و بارش‌های برف گاه‌به‌گاه. ژانویه سردترین ماه هانگزو است، با دمایی که تا منفی 3 درجه نیز افت می‌کند. متوسط پایین‌ترین و بالاترین دما در هانگزو به ترتیب 2 درجه و 11 درجه در دسامبر، صفر درجه و 7 درجه در ژانویه و 2 و 9 درجه در فوریه است. کاپشن‌ها و کت‌های ضخیم خود را برای تور چین و بازدید از هانگزو در زمستان از چمدان‌ها بیرون بیاورید.

منبع: China Highlights
درباره نویسنده
اخبار و مقالات مرتبط با "آب و هوای هانگزو"

با تاریخی طولانی، ویژگی‌های منحصر به فرد، سبک‌های فوق‌العاده زیاد و متنوع و سبک خاص پخت و پز، غذاهای چین جزئی جدا نشدنی و بسیار مهم از فرهنگ چین هستند. غذاهای چین برای رنگ، بو، مزه، معنی و مفهومی که دارند و شکل ظاهری‌شان در تمام دنیا مشهور هستند. در ادامه هشت تا از بهترین...

شالیزارهای پلکانی، مزارعی هستند که در دامنه کوهستان‌ها و تپه‌ها ساخته می‌شوند. بعضی از این شالیزارهای پلکانی صدها یا شاید هزاران سال قدمت داشته باشند. این شالیزارهای زیبا در چین، محلی عالی برای کوهنوردی، پیاده‌روی و عکاسی هستند. ما بر اساس محبوبیت‌شان، 5 تا از بهترین...

هانگزو یکی از مهمترین شهرهای توریستی چین است. این شهر جذاب، تعداد زیادی از گردشگران تور چین را به واسطه مناظر طبیعی دلربا و میراث فرهنگی غنی‌اش به سمت خود جذب می‌کند. در ادامه 9 واقعیت مهم که شما باید قبل از سفرتان به هانگزو بدانید را برایتان آماده کرده‌ایم.

به طور عمومی خط آهنی که قطارها در آن با سرعتی بین 200 تا 350 کیلومتر بر ساعت حرکت کنند شبکه ریلی سرعت بالا (HSR) نامیده می‌شود. هم اکنون چین بزرگترین شبکه ریلی سرعت بالا را در دنیا دارد. این شبکه ریلی پر سرعت در چین توسط CRH یا 中国高速铁路 (متعلق به شرکت راه‌آهن چین) اداره می‌شود. در...